Eski CHP Milletvekili Sirmen'in Oğlu Evlendi - Son Dakika

Eski CHP Milletvekili Sirmen'in Oğlu Evlendi

09.09.2011 21:20
Eski CHP Milletvekili Sirmen'in Oğlu Evlendi, System.String[]

Eski CHP Kocaeli milletvekili Sefa Sirmen'in oğlu Mustafa Sirmen, Nurgül Kılınç'la evlendi.

Eski CHP Kocaeli milletvekili Sefa Sirmen'in oğlu Mustafa Sirmen, Nurgül Kılınç'la evlendi.

Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenen nikah törenine katılanlar, Sirmen ve eşi Kamuran Sirmen ile gelinin babası Mustafa Kılınç ve annesi Nurgül Kılınç tarafından kapıda karşılandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun kıydığı nikahta çiftin şahitliğini oyuncu Nehir Erdoğan, komedyen Ceyhun Yılmaz, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, iş adamı Mehmet Aygün ve Hamiyet Satı yaptı.

Nikahın kıyılmasının ardından Karaosmanoğlu'nun isteği üzerine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'dan evlilik cüzdanını geline verdi.

Törene katılan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da genç çifte Türk bayrağı ve Atatürk'ün İzmit'e geldiği zaman çektirdiği ilk fotoğrafı hediye etti.

Nikah törenine, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Onur Kumbaracıbaşı, CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, CHP Parti Meclis Üyesi İzzet Çetin, oyuncu Nehir Erdoğan, komedyen Ceyhun Yılmaz, şarkıcı Altay ile çiftin yakınları katıldı.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eski CHP Milletvekili Sirmen'in Oğlu Evlendi - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20