Son Dakika Haberleri: Eski Dansöz Burçin Orhon, Süheyl Uygur'u Açıkça Uyarmış: "Senin Karınla Yattım" Derler

Eski Dansöz Burçin Orhon, Süheyl Uygur'u Açıkça Uyarmış: "Senin Karınla Yattım" Derler

2 yıl önce

Eski dansöz Burçin Orhon, verdiği röportajda Süheyl Uygur ile evliliklerini anlattı. Orhon, "Süheyl'e 'Senin karınla birlikte oldum' derler başın ağrır diye uyarıda bulundum" dedi.

Eski Dansöz Burçin Orhon, Süheyl Uygur'u Açıkça Uyarmış:

Bambi lakaplı eski dansöz Burçin Orhon, son dönemde verdiği kilolarla gündemde. Orhon, Posta gazetesine verdiği röportajda Süheyl Uygur ile evliliğini, geçirdiği zor süreçleri anlattı.

BURÇİN ORHON: "KARINLA BİRLİKTE OLDUM" DERLER

Dansözlük yaptığı dönemde Süheyl Uygur'la tanışan Burçin Orhon, "Ona her şeyi anlattım. Yarın öbür gün adamın biri, 'Senin karınla beraber olmuştum' der diye ne varsa döktüm. 'Benimle evlenirsen başın çok ağrır' diye uyardım, ama vazgeçmedi." dedi.


"AÇIK SAÇIK POZLARIM VARDI"

Burçin Orhon Süheyl Uygur ile ilişkilerinin başlamasına şöyle devam etti: "Açık saçık pozlarım vardır, kaldırılacak şeyler değil ama... Gizli saklımız yok. Boşanma aşamasına hiç gelmedik. O beni olduğum gibi sever. Süheyl bana çok aşık oldu, ben onun beni sevmesini sevdim. Bunu hep söylüyorum. Aşık değilim, olmadım da. Ama iyi ki evlenmişim dediğim bir adam. Süheyl'e göre ben tekinsiz, her an çekip gidebilecek biriyim. Bunca yıl sonra bile. Ve yapabilirim de!"


Haber Yayın Tarihi: 17.12.2017 10:34 

YORUMLAR


42 yaşındaki şarkıcı Tuğba Ekinci, art arda mayolu pozlarını paylaştı
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Devlet Bahçeli'nin çağrısı üzerine 19 kişi İYİ Parti'den istifa etti