Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı - Son Dakika

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

21.11.2020 14:24

Eski Dubai Prensesi Haya'nın gizli aşk yaşadığı yakın korumasına 1.2 milyon sterlin ödediği ortaya çıktı.

Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum'un 6. eşi Prenses Haya'nın İngiliz koruması Russell Flowers ile 2 yıllık gizli aşk yaşadığı ve ilişkileri hakkında sessiz kalması için ona 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

İngiliz basını yasak aşkın detaylarını yazdı. Eski Dubai Prensesi Haya, Ocak 2019'da çocuklarıyla Dubai'den kaçarak İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşti. İngiliz basını da iki çocuk annesi Prenses Haya'nın, İngiliz korumasıyla gizli aşk yaşadığını yazdı. Prenses Haya'nın yasak aşk yaşadığı Flowers'a yaşadıklarının sızdırılmaması için 12 bin sterlinlik saat, lüks hediyeler ve 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

ŞEYH MAKTUM ÜLKEYİ TERKETMİŞTİ

Haya ile korumasının iki yıllık ilişkisi, İngiliz Yüksek Mahkemesi'nin Şeyh Maktum'un kızlarından Şeyha Şemsa'yı ve Şeyha Latife'yi geçmişte İngiltere'den kaçırarak ülkelerine dönmeye zorladığına hükmetmesiyle ortaya çıktı. Prenses Haya, yasak aşkın Şeyh Maktum tarafından öğrenilmesinin ardından Dubai'yi terk etti.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

"HER ZAMAN ONUN YANINDA OLMASINI SAĞLADI"

Koruma Flowers'ın eşinin yakın bir arkadaşı, konuyla ilgili "Russell'ın karısı, eşinin para ve hediyelerle ayartıldığına inanıyor. (Haya) Ona bir sürü pahalı hediye verdi ve her zaman onun yanında olmasını sağladı" diye konuştu.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

"SABAHA KADAR EVE DÖNMEDİ"

Söz konusu kişi, koruma hakkındaki ifadelerini "Prenses, Birleşik Krallıktayken hemen hemen her gece onunla dışarı çıktı ve bazen ertesi sabaha kadar eve dönmedi." şeklinde sürdürdü.

Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Eski Dubai Prensesi Haya'dan yasak aşkına 1.2 milyon sterlinlik sus payı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 135 kişi vefat etti, 5532 yeni vaka tespit edildi Sokağa çıkma kısıtlamasını yanlış anlayan vatandaşlar bu ilçede yasağı erken başlattı Vodafone Park'ta goller yağmur gibi geliyor! Meşin yuvarlak, bir kez daha ağlarla buluştu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya yerli aşı mesajı: İnşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız İsveç'te kritik görevdeki Türk asıllı subay, esrarengiz bir biçimde kayboldu "İnançsız insan vicdanlı değildir" diyen Öykü Gürman'a Ateizm Derneği'nden tepki Trenin ucu bucağı görünmüyor! Ermenilerden ele geçirilen tank ve toplar Bakü'ye götürüldü Kısıtlama öncesi Konyaaltı Sahili turistlere kaldı, kent sakinleri de fotoğraf çekinmekle yetindi