Eski Eş Kurşunu Mu? - Son Dakika

Eski Eş Kurşunu Mu?

25.01.2012 15:17
Eski Eş Kurşunu Mu?

Bayrampaşa'da bir süre önce boşanan genç kadın silahlı saldırıya uğradı.

Bayrampaşa'da bir süre önce boşanan genç kadın silahlı saldırıya uğradı.

Genç kadını bel ve bacağından vurarak kaçan kişinin eski kocası olduğu öne sürüldü.

Bulut MÜLHİM - İstanbul DHA

Edinilen bilgiye göre, 27 yaşındaki Meltem Yılmaz, sabah saatlerinde işe gitmek için Bayrampaşa Çiftehavuzlar Mahallesi'ndeki evinden çıktı. İddiaya göre Yılmaz, Sebil Sokak üzerinde park halinde olan bir araca binerek orta yaşlı bir erkekle tartışmaya başladı. Bir süre sonra araçtan inen Yılmaz'a araç içerisindeki kişi tarafından 3 el ateş edildi. Bel ve kalça bölgesine iki kurşun isabet eden Yılmaz, vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bir çocuk sahibi olan Yılmaz'a saldıran kişinin bir süre önce boşandığı eski eşi olduğu öne sürüldü. Olay sırasında sokakta bulunan Hasan Kızıltepe 'Kadın ve bir adamın araçta konuştuğunu gördüm. Daha sonra kadın araçtan inerek uzaklaşmaya başladı. Birden silah sesleri geldi ve kadın yere yığıldı. Eski kocası tarafından vurulmuş' şeklinde konuştu.

Hastanedeki tedavisi devam eden Yılmaz'ın hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Polis, kadını vurduktan sonra kaçan kişiyi arıyor.

Kaynak: DHA
Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi

Son Dakika Güncel Eski Eş Kurşunu Mu? - Son Dakika


Advertisement