Son Dakika Haberleri: Eski Eşine Dönen İbrahim Tatlıses'ten Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'a Çağrı: Barışın

Eski Eşine Dönen İbrahim Tatlıses'ten Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'a Çağrı: Barışın

10 ay önce

İbrahim Tatlıses, eski eşi Derya Tuna ile yeniden birlikte olmaya başlamasının ardından Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'a da çağrı yaptı. Tatlıses "Barışın, birbirinizi çok ararsınız" dedi.

Bodrum'da sahne aldığı mekanda İbrahim Tatlıses şarkılarıyla eski eşine gönderme yapan Murat Dalkılıç'a, İmparator'dan çağrı geldi: Madem işi arabeske bağladın, barışın hadi.

İMPARATOR DEVREYE GİRDİ

Eski eşi Derya Tuna ile tatil yapınca "Tatlıses, Tuna'yla barıştı" yorumları yapılan İmparator lakaplı şarkıcı İbrahim Tatlıses, Instagram sayfasından Murat Dalkılıç'ın "Arabeske bağladı" haberini paylaşıp "Eşinle barış sonra çok pişman olursun" yazdı.

"BENİ DİNLEYİN BARIŞIN"

Tatlıses haberi paylaşıp şöyle yazdı: "Ne duruyorsunuz, dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasındaki barış kadar güzel bir olay var mıdır? Vallahi beni dinleyin ve barışın sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi...!!!"

İbrahim Tatlıses'in o paylaşımı:

Murat Dalkılıç, Bodrum'da sahne aldığı mekanda İbrahim Tatlıses şarkılarıyla eski eşine gönderme yapmıştı.


YORUMLAR


Seçime Sayılı Günler Kala Yayınlanan İki Anketten Farklı Sonuçlar Çıktı Bozdağ'dan Ezber Bozan "İnce" Çıkışı: Bunlar Güzel Hareketler, Buradan Tebrik Ediyorum

Erdoğan'dan Çarpıcı Çıkış: Yetkiyi Verin, Faizle, Şunla Bunla Nasıl Uğraşılır Göreceksiniz