Eski Formuna Kavuştu - Son Dakika

Eski Formuna Kavuştu

Bir dönem aldığı kilolar nedeniyle oyunculuk kariyeri bitme noktasına gelen Mischa Barton, yeniden eski formuna kavuştu.

Eski Formuna Kavuştu, System.String[]

Bir dönem aldığı aşırı kilolar nedeniyle resmen oyunculuk kariyeri bitme noktasına gelen Mischa Barton, yeniden eski formuna kavuştu.

Önceki gün Los Angeles'ta plajda çekilen fotoğraflarındaki haliyle eski günlerine geri döndüğünü ispatlayan Barton, spor yaptığını ve tüm yemeklerine diyetisyeninin karar verdiğini söyledi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 06:03 - Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Eski Formuna Kavuştu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Songül Karlı'nın 14 yaşındaki oğlu isyan etti: Anne hep bir yerlerin konuşuluyor Son ankette dikkat çeken detay! Seçimin kaderini kararsızlar ve protesto oy kullanacaklar belirleyecek İsveç 2. Ligi'nde oynayan Türk asıllı futbolcu Deniz Yaldır, ırkçı söylemde bulunan rakibini federasyona şikayet etti Tatil için gittiği Fethiye'de zıpkınla 35 kilo, 165 santimetre boyunda akya balığı yakaladı Bu kadarına da pes! Mezarlığın yakıldığını gören mahalle sakinleri hayrete düştü ABD'de kasırganın vurduğu kentte dev timsahlar sokağa indi Mario Götze, Galatasaray'ın teklifini kabul etti! Belhanda'nın gitmesi bekleniyor Kaçak kına gecesi baskınla sona erdi! 12 kişiye 42 bin TL ceza kesildi