Son Dakika Haberleri: Eski Hattı Gizem Özdilli'nin Başına Bela Oldu

Eski Hattı Gizem Özdilli'nin Başına Bela Oldu

3 yıl önce

Kapattırdığı hattının başka kişi tarafından kendisinin menajeriymiş gibi kullanıldığını öğrenen Gizem Özdilli, İzmir'de oturduğu belirlenen Aykut A. isimli kişiden şikayetçi oldu.

Gizem Özdilli, 12 yıl önce devrettiği telefon hattını alan Aykut A. isimli kişi tarafından, kendisinin menajeriymiş gibi kullanıldığını fark edince adliyenin yolunu tuttu.

"SEN NE KADAR NAZLI ÇIKTIN"

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre Gizem Özdilli, mankenlik mesleğini bıraktıktan sonra 12 yıllık telefon hattını kapattırdı. Fakat birkaç ay sonra Özdilli, bir TV programına katıldı. Bu sırada diğer konuğun menajeri Özdilli'ye, "Sen ne kadar nazlı çıktın" diye sitem etti. Ünlü manken ne olduğunu anlamak için menajerle konuştu ve "Arıyoruz seni ama telefonlara çıkmıyor, menajerinle görüştürüyorsun" şeklinde bir yanıt aldı.

"GİZEM HANIM ŞU ANDA MEŞGUL"

Bunun üzerine telefon hattını değiştirdiğini belirten Özdilli, kullandığı eski telefon hattını, bu kez de kendisi aradı. Özdilli, telefonu açan kişiden "Gizem Hanım şu anda meşgul" sözlerini duyunca şaşkınlığı daha da arttı.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Ünlü manken, yaptığı görüşmenin ardından savcılığa başvurdu. Savcılık, Özdilli'nin ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma sonunda Özdilli'nin kullandığı eski telefon hattının, İzmir'de yaşayan Aykut A.'ya satıldığı anlaşıldı.

BERAAT ETTİ

Bunun üzerine hattı kullanan kişi hakkında 'Kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme' suçundan dava açıldı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Özdilli, Aykut A.'dan şikayetçi olduğunu belirtse de mahkeme, hattın kasıtlı şekilde satın alınmadığı ve haberleşmeye aykırı bir durum olmadığı gerekçesiyle Aykut A. hakkında beraat kararı verdi.

Haber Yayın Tarihi : 09.02.2017 09:06 

YORUMLAR


İbrahim Tatlıses, Köpeğinin Ölümünü Sosyal Medya Hesabından Duyurdu Gaziantep'te Taciz Şüphelisini Terlikle Dövüp, Polise Teslim Ettiler Ağrı Spor, Galatasaray'ın Şampiyonluk Kutlamalarını Gölgede Bıraktı!