Selahattin Demirtaş cezaevinden afişi paylaştı! Emek ve Özgürlük İttifakı yarın kamuoyuna duyurulacak - Son Dakika

Selahattin Demirtaş cezaevinden afişi paylaştı! Emek ve Özgürlük İttifakı yarın kamuoyuna duyurulacak

23.09.2022 11:26
Selahattin Demirtaş cezaevinden afişi paylaştı! Emek ve Özgürlük İttifakı yarın kamuoyuna duyurulacak

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yarın kamuoyuna duyurulacak olan 'Emek ve Özgürlük İttifakı'na desteğini sosyal medya hesabından verdi. Demirtaş, "Emek ve Özgürlük İttifakı'mız yola çıkıyor. Bu yolda zorluklar olabilir ama umut da var. Bu yolun sonunda, hep birlikte yaşayacağımız güzel günler var." ifadelerini kullandı.

Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, 'Emek ve Özgürlük İttifakı'nın yarın İstanbul'da düzenleyeceği tanıtım toplantısıyla ilgili afişi, avukatları aracılığıyla bugün sosyal medya hesabında paylaştı.

Demirtaş, paylaşımında şunları kaydetti: "Emek ve Özgürlük İttifakı'mız yola çıkıyor. Bu yolda zorluklar olabilir ama umut da var. Bu yolun sonunda, hep birlikte yaşayacağımız güzel günler var. Emek ve Özgürlük İttifakı'nın kararlı yolcularına üstün başarılar diliyorum, yolumuz açık olsun. Bu gemi, limana mutlaka varacak." ifadelerini kullandı.

YARIN KAMUOYUNA DUYURULACAK

Emek ve Özgürlük İttifakı; HDP, Türkiye İşçi Partisi (TİP), Emek Partisi (EMEP), Toplumsal Özgürlük Partisi (TÖP), Emekçi Hareket Partisi (EHP) ve Sosyalist Meclisler Federasyonu'ndan (SMF) oluşuyor. İttifak, yarın İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapacağı tanıtım toplantısıyla kuruluşunu kamuoyuna duyuracak.

Selahattin Demirtaş: Emek ve Özgürlük İttifakı'nın Kararlı Yolcularına Üstün Başarılar Diliyorum, Yolumuz Açık Olsun
YORUMLAR
500
Bakan Süleyman Soylu'nun 'katil' paylaşımının ardından Selahattin Demirtaş suç duyurusunda bulunma kararı aldı Bakan Süleyman Soylu'nun 'katil' paylaşımının ardından Selahattin Demirtaş suç duyurusunda bulunma kararı aldı Akşener'den, 'HDP ile aynı masaya oturur musunuz?' sorusuna net yanıt: Biz kalkarız onlar oturur Akşener'den, 'HDP ile aynı masaya oturur musunuz?' sorusuna net yanıt: Biz kalkarız onlar oturur BBP Genel Başkanı Destici'den Millet İttifakı'na 'HDP' eleştirisi Açıklaması BBP Genel Başkanı Destici'den Millet İttifakı'na 'HDP' eleştirisi Açıklaması
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Selahattin Demirtaş cezaevinden afişi paylaştı! Emek ve Özgürlük İttifakı yarın kamuoyuna duyurulacak - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement