Eski İngiliz subayının cenazesi için eşi Adli Tıp Kurumu'na geldi - Son Dakika

Eski İngiliz subayının cenazesi için eşi Adli Tıp Kurumu'na geldi

13.11.2019 10:08
Eski İngiliz subayının cenazesi için eşi Adli Tıp Kurumu'na geldi, System.String[]

Cemil ÖZDEMİR-Murat SOLAK-Alper KORKMAZ/İSTANBUL KARAKÖY'de ofisinin önünde ölü bulunan eski İngiliz istihbarat subayı James Gustag Edward Le Mesurier'in eşi İsveç vatandaşı Emma Hedvig Christina Winber cenaze işlemleri için Adli Tıp Kurumuna geldi.

Cemil ÖZDEMİR-Murat SOLAK-Alper KORKMAZ/İSTANBUL KARAKÖY'de ofisinin önünde ölü bulunan eski İngiliz istihbarat subayı James Gustag Edward Le Mesurier'in eşi İsveç vatandaşı Emma Hedvig Christina Winber cenaze işlemleri için Adli Tıp Kurumuna geldi. Winber işlemlerin ardından buradan ayrılırken, cenazenin Adli Tıp Kurumu'nda bekletildiği öğrenildi.

Beyoğlu'nda ofisinin bulunduğu sokakta cesedi bulunan eski İngiliz istihbarat subayı James Gustag Edward Le Mesurier'in eşi İsveç vatandaşı Emma Hedvig Christina Winber ve beraberindeki 3 kişi cenaze işlemleri için 08.30 sıralarında Adli Tıp Kurumu'na geldi. Hedvig Christina Winber buradaki işlemlerin ardından özel bir araçla 09.40 sıralarında ayrılırken, cenazenin Adli Tıp Kurumu'nda bekletildiği öğrenildi.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eski İngiliz subayının cenazesi için eşi Adli Tıp Kurumu'na geldi - Son Dakika


Son Dakika

Club Brugge, Samatta için Fenerbahçe'ye 10 milyon euro önerecek Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: Yatırımlarda durma söz konusu değil Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koronavirüs tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 32. sıraya yükseldi 40 bin TL'lik kürk yaptıran Bülent Ersoy'dan bir garip çıkış: Asgari ücretlilere üzülüyorum Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Belirti göstermeyen korona vakalarının da açıklanmasıyla İstanbul trafik yoğunluğunda azalma görüldü Maradona'nın cenazesinde skandal görüntü! Sayısız ölüm tehdidi aldılar