Son Dakika Haberleri: Eski Eşiyle Konuşmak İçin Gidip Evi Kana Buladı

Eski Eşiyle Konuşmak İçin Gidip Evi Kana Buladı

4 ay önce

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde eski eşiyle yeniden barışmak için gittiği evde eski eşinin babasını öldüren, eski karısını ve annesini de yaralayan şahıs, yakalanarak gözaltına alındı.

Eski Eşiyle Konuşmak İçin Gidip Evi Kana Buladı, System.String[]

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde konuşmak için gittiği evde eski eşinin babasını öldüren, eski karısını ve annesini de yaralayan şahıs, yakalanarak gözaltına alındı.

KIZINI KORUMAYA ÇALIŞAN ESKİ KAYINPEDERİNİ ÖLDÜRDÜ

Çayırova 255/1. Sokak'ta bir apartmanda meydana gelen olayda Burhan S., boşandığı eski eşi Dilek Ulutaş'la konuşmak için Ulutaş'ın babasının evine gitmişti. Burada eski eşi Dilek Ulutaş'la konuşmaya başlayan Burhan S., konuşmanın tartışmaya dönüşmesi üzerine silahına sarılarak araya girmeye çalışan eski eşinin babası İsmail Ulutaş'ı ateş ederek öldürmüş, daha sonra Dilek Ulutaş ve annesi Fatma Ulutaş'ı yaralayarak geldiği otomobille kaçmıştı. Olayda İsmail Ulutaş hayatını kaybetmiş, yaralanan Dilek Ulutaş ve annesi Fatma Ulutaş ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Olayın ardından çalışma başlatan polisin takibi sonucu yakalanan Burhan S., gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Şahsın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.


YORUMLAR


ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Ölüm Korkusu Saran Serdar Ortaç, Konserine Gelen Hayranlarına Sitem Etti

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu