Son Dakika Haberleri: Eski Kız Arkadaşından Ayrılan Neymar'ın, Giovanna Lancellotti ile Birlikte Olduğu İddia Edildi

Eski Kız Arkadaşından Ayrılan Neymar'ın, Giovanna Lancellotti ile Birlikte Olduğu İddia Edildi

5 ay önce

Brezilyalı futbol yıldızı Neymar, Bruna Marquezina'yla ayrılığının ardından yeni bir aşka yelken açtı. İspanyol basınında yer alan haberlere göre Neymar'ın yeni sevgilisinin, oyuncu Giovanna Lancellotti olduğu iddia edildi.

Uruguay'la oynanan hazırlık maçında galibiyeti getiren golü penaltıdan kaydeden Neymar, Londra'da oynanan maç öncesinde Instagram'dan Brezilyalı film yıldızı Giovanna Lancellotti'yle yazıştı.

ESKİ SEVGİLİSİYLE AYRILMIŞTI

Bu durum magazin dünyasında yeni bir aşkın başladığının habercisi kabul edildi. Lancellotti'nin Londra'ya has kırmızı telefon kulübesiyle çekilen fotoğrafına yorum yapan Neymar "Sen Londra'dasın ben de. Şimdi masallar, uydurma hikayeler ve dedikodular başlayacak" yazdı. Lancellotti'nin Neymar'a yanıtı ise "Bana Avrupa'da olduğunu bile söylemedin." oldu. İkili bu mesajlarla dedikoduların önünü kesmek istese de başarılı olamadı. 26 yaşındaki Neymar'ın 25 yaşındaki Giovanna Lancellotti ile birlikte olup olmadıklarını ne zaman açıklayacağı merak konusu oldu. Neymar ile eski sevgilisi Bruna Marquezina ile bir süre önce ayrılmıştı.


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu