Son Dakika Haberleri: Eski Kız Arkadaşından Ayrılan Neymar'ın, Giovanna Lancellotti ile Birlikte Olduğu İddia Edildi

Eski Kız Arkadaşından Ayrılan Neymar'ın, Giovanna Lancellotti ile Birlikte Olduğu İddia Edildi

22 gün önce

Brezilyalı futbol yıldızı Neymar, Bruna Marquezina'yla ayrılığının ardından yeni bir aşka yelken açtı. İspanyol basınında yer alan haberlere göre Neymar'ın yeni sevgilisinin, oyuncu Giovanna Lancellotti olduğu iddia edildi.

Uruguay'la oynanan hazırlık maçında galibiyeti getiren golü penaltıdan kaydeden Neymar, Londra'da oynanan maç öncesinde Instagram'dan Brezilyalı film yıldızı Giovanna Lancellotti'yle yazıştı.

ESKİ SEVGİLİSİYLE AYRILMIŞTI

Bu durum magazin dünyasında yeni bir aşkın başladığının habercisi kabul edildi. Lancellotti'nin Londra'ya has kırmızı telefon kulübesiyle çekilen fotoğrafına yorum yapan Neymar "Sen Londra'dasın ben de. Şimdi masallar, uydurma hikayeler ve dedikodular başlayacak" yazdı. Lancellotti'nin Neymar'a yanıtı ise "Bana Avrupa'da olduğunu bile söylemedin." oldu. İkili bu mesajlarla dedikoduların önünü kesmek istese de başarılı olamadı. 26 yaşındaki Neymar'ın 25 yaşındaki Giovanna Lancellotti ile birlikte olup olmadıklarını ne zaman açıklayacağı merak konusu oldu. Neymar ile eski sevgilisi Bruna Marquezina ile bir süre önce ayrılmıştı.


YORUMLAR


Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı Fransa'da Noel Pazarına Silahlı Saldırı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek