Eski milletvekili Özlek için TBMM'de tören - Son Dakika

Eski milletvekili Özlek için TBMM'de tören

09.08.2019 15:34
Eski milletvekili Özlek için TBMM'de tören, System.String[]

ANKARA'da vefat eden AK Parti kurucu üyesi ve 22'nci dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Özlek (80) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.

ANKARA'da vefat eden AK Parti kurucu üyesi ve 22'nci dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Özlek (80) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.

TBMM Şeref Kapısı önündeki törene, Özlek'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, eski TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Necdet Ünüvar ile bazı eski milletvekilleri ve Meclis personeli katıldı. Özlek'in cenazesi, TBMM'deki törenin ardından Hacı Bayram Camii'nde öğlen kılınan cenaze namazından sonra Gölbaşı Mezarlığı'nda defnedildi.

Evli ve 10 çocuk babası olan Özlek, Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu Genel Başkanlığı, Ankara Lokantacılar ve Kebapçılar Odası Başkanlığı yaptı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Eski milletvekili Özlek için TBMM'de tören - Son Dakika


Son Dakika

Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı