Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Yazılan 9 Komik Mesaj - Son Dakika

Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Yazılan 9 Komik Mesaj

03.01.2020 20:20
Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Yazılan 9 Komik Mesaj, System.String[]

Eski sevgili… Bazen özlenilen bazen iyi ki kurtuldum denilen varlık. Eski sevgilinin yeni sevgilisi ise bazen kıskanılan bazen acınılan varlık olabiliyor.

Eski sevgili… Bazen özlenilen bazen iyi ki kurtuldum denilen varlık. Eski sevgilinin yeni sevgilisi ise bazen kıskanılan bazen acınılan varlık olabiliyor. Eski sevgilinin yeni sevgilisine bir mesaj hakkınız olsa ne olurdu diye sorulmuş. Gelen cevaplar ise oldukça komik.

Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Yazılan 9 Komik Mesaj

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisine Yazılan 9 Komik Mesaj - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Borussia Dortmund, derbide Schalke 04'ü 3-0 mağlup etti Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Erzurumspor'u 2-1 mağlup etti Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama