Son Dakika Haberleri: Eski sevgilisi başkasıyla nişanlanan genç tapınakta intihar etti

Eski sevgilisi başkasıyla nişanlanan genç tapınakta intihar etti

27 gün önce

Hindistan'ın Raybha köyünde yaşayan 22 yaşındaki Shyam Sikarwar, eski kız arkadaşı başkası ile nişanlanınca köyünde bulunan tapınakta intihar etti.

Eski sevgilisi başkasıyla nişanlanan genç tapınakta intihar etti, System.String[]

Hindistan'ın Raybha köyünde yaşayan 22 yaşındaki Shyam Sikarwar, eski kız arkadaşı başkası ile nişanlanınca köyünde bulunan tapınakta intihar etti.

ORGANLARININ BAĞIŞLANMASINI İSTEDİ

Shyam, ailesine dört sayfalık bir intihar mektubu bıraktı. Ailesinden özür dilediği mektubunda ailesinden organlarını bağışlanmasını istedi.

Shyam, intihar etmeden önce facebookta paylaştığı videoda yetkililere kimsenin ölümünden sorumlu olmadığını soruşturma açamamaları çağrısında bulundu. Shyam, mektubunda, kız arkadaşını çok sevdiğini, onsuz yaşayamayacağını, başkası ile nişanlanmasına dayanamadığını ve kız arkadaşının kaybetmenin verdiği stresten dolayı işini kaybettiğini yazdı.

TAPINAĞA GİDEN VATANDAŞLAR CESEDİ BULDU

Polis amiri, Ajay Kaushal, intihar eden gencin cesedinin Pazar sabah tapınağa giden köylülertarafından asılı olarak bulunduğunu, yapılan soruşturmada gencin kız arkadaşının başkası ile evlenmesinden dolayı bunalıma girdiğini ve otopsiden sonra cesedinin ailesine teslim edildiğini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 23.07.2019 05:59 

YORUMLAR


Dişini çektirmek için hastaneye giden adam, gözünden oldu!
Evlenen kardeşine 50 bin TL'lik telefon taktı Suat Kaya, 20 yıllık peruğunu çıkardı