Eski TBMM Başkanı Kahraman, Şanlıurfa'da - Son Dakika

Eski TBMM Başkanı Kahraman, Şanlıurfa'da

16.03.2019 13:04
Eski TBMM Başkanı Kahraman, Şanlıurfa'da, System.String[]

Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i ziyaret etti.

Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen ve kurum amirleri tarafından karşılanan Kahraman, Vali Erin ile makamında görüştü.

Şanlıurfa'da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan İsmail Kahraman, kentin sahip olduğu genç potansiyelinin Türkiye için önemli bir güç oluşturduğunu kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Abdullah Erin ise İsmail Kahraman'a Balıklıgöl tablosu hediye etti.

Eski TBMM Başkanı Kahraman, Şanlıurfa'da

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Eski TBMM Başkanı Kahraman, Şanlıurfa'da - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları