Eskiköy İlköğretim Okulu'na 1000 Kitaplık Kütüphane - Son Dakika

Eskiköy İlköğretim Okulu'na 1000 Kitaplık Kütüphane

12.01.2012 13:40
Eskiköy İlköğretim Okulu'na 1000 Kitaplık Kütüphane, System.String[]

Acıpayam Anadolu Lisesi tarafından Eskiköy İlköğretim Okulu'na bin kitaplık kütüphane kurulacağı bildirildi.

Acıpayam Anadolu Lisesi tarafından Eskiköy İlköğretim Okulu'na bin kitaplık kütüphane kurulacağı bildirildi.

Acıpayam Anadolu Lisesi Müdürü Talat Tokyay, gazetecilere yaptığı açıklamada, okulun 11 D sınıfı öğrencileri ile Coğrafya Öğretmeni Yılmaz Baykuş'un, kütüphane kampanyası başlattıklarını söyledi.

"Dayanışmanın Işığında Kitapların Gölgesinde" adını verdikleri projeyle Eskiköy İlköğretim Okulu'na bin kitaplık kütüphane kurmayı hedeflediklerini ifade eden Tokyay, "Öğrencilerimizin ve ilçemiz esnafının katkısıyla şu an kitap sayısı, 650'ye ulaştı. Hedefimiz olan bin kitaba ulaşmaya çalışıyoruz" dedi.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eskiköy İlköğretim Okulu'na 1000 Kitaplık Kütüphane - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 9 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Almanya'da otomobil kalabalığa daldı: 1 ölü, 3 ağır yaralı Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim İstanbul'da vatandaşlar 19.23'te hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı