Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı - Son Dakika

Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı

29.06.2019 14:04

Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkıANTALYA - Antalya'nın Kumluca ilçesinde Alişan Örgen'e ait Ayaz adlı Amerikan Eskimo cinsi köpek dondurma yemeden durmuyor.

Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı

ANTALYA - Antalya'nın Kumluca ilçesinde Alişan Örgen'e ait Ayaz adlı Amerikan Eskimo cinsi köpek dondurma yemeden durmuyor.

Alişan Örgen 4 yıl önce Serik İlçesinden yavru olarak aldığı Ayaz'ın geçen yıl dondurma sevdiğini öğrendi. Geçen yaz olduğu gibi bu yaz mevsiminde de Alişan dondurmalarını Ayaz'la paylaşıyor.

Alişan Örgen; " Ayaz'ı 4 yıl önce Serik İlçemizden yavru olarak sahiplendim. Artık Ayaz ile bir bütün olduk. Bu benim çocuğum gibidir.

Kumluca'ya bir mobilya mağazasında çalışıyorum. Ayaz' ın haftalık bakımlarını kendim yapıyorum. Günlük bakımlarını annem Ayla ve ablam Duygu yapıyor" dedi. Geçen yıl köpeğinin dondurma sevdiğini fark ettiğini belirten Alişan Örgen; "Ayaz limonlu ve vanilyalı dondurma seviyor. Vanilyalı dondurmayı daha çok tercih ediyor. Bazen her gün yediriyoruz. Dondurmanın köpekler için zararlı olduğunu düşündüğümüz için haftada 2 defa yediriyoruz" dedi.

Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı
Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı
Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı
Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Eskimo cinsi köpeğin dondurma aşkı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot