Son Dakika Haberleri: Eskişehir AK Parti Siyaset Akademisi Kursiyerleri Sınavını Yaptı

Eskişehir AK Parti Siyaset Akademisi Kursiyerleri Sınavını Yaptı

8 yıl önce

AK Parti Eskişehir İl Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Siyaset Akademisi eğitimleri tamamlandıktan sonra kursiyerler eğitim sınava girdiler.

Eskişehir AK Parti Siyaset Akademisi Kursiyerleri Sınavını Yaptı, System.String[]

AK Parti Eskişehir İl Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Siyaset Akademisi eğitimleri tamamlandıktan sonra kursiyerler eğitim sınava girdiler.


On altı ders boyunca Sosyoloji, Siyaset Felsefesi, Kişisel Gelişim ve Deneyim Paylaşımı alanlarında alınan dersleri tamamlanan Siyaset Akademisi'nde sona gelindi. Siyaset Akademisi sınavları 'yetmiş beş' dakika süre ile yedi derslikte on beş gözetmen eşliğinde Etkin Danışmanlık ve Rehberlik Dershanesi'nde gerçekleştirildi. Sınav öncesi kursiyerler, genel merkez tarafından gönderilen anketi doldurdu ve ardından sınava geçildi.


Siyaset Akademisi Eskişehir İl Koordinatörü ve AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Fecir Üçkaya sınava giren kursiyerlere başarılar diledi. Üçkaya, "Siyaset Akademisi programımız Eskişehir'de başarılı bir şekilde uygulandı. Eskişehirli hemşerilerimize, teşkilat mensuplarına ve kursiyerlere ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. - ESKİŞEHİR

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 05:02 Kaynak: İHABebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası
Konya'da DEAŞ üyesi Suriyeli yakalandı 2 ay önce ikinci bebeğini doğuran Özlem Ada Şahin, düzgün fiziğiyle herkesi mest etti