Eskişehir'de 32 kaçak avcı suçüstü yakalandı - Son Dakika

Eskişehir'de 32 kaçak avcı suçüstü yakalandı

19.10.2020 18:45
Eskişehir'de 32 kaçak avcı suçüstü yakalandı, System.String[]

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, kaçak avlandıkları iddia edilen 32 kişi suçüstü yakalandı.

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, kaçak avlandıkları iddia edilen 32 kişi suçüstü yakalandı.

İlçe Jandarma Komutanlığı ile Eskişehir Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, av ve yaban hayatı korumaya yönelik, usulsüz ve kaçak avlanan avcılarla mücadele kapsamında müşterek uygulama yaptı.

Kaçak avcıların Kocaeli ve Sakarya'dan Sivrihisar'a geldiğini tespit eden ekiplerin denetimlerinde, 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanununa muhalefet suçunu işledikleri belirenen 32 avcı yakalandı.

Şüphelilere toplam 35 bin lira idari para cezası uygulanırken, av tüfeklerine de el konuldu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Eskişehir'de 32 kaçak avcı suçüstü yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul Grand Prix'sinde sezonun şampiyonu Hamilton oldu! Schumacher'in rekorunu egale etti Son Dakika! Azerbaycan, bugün boşaltılması gereken Kelbecer için Ermenistan'a 10 gün ek süre verdi Çirkin manipülasyon! İHA ve SİHA'ları görmezden gelip Türk ordusunun başarısını geri plana attılar Başkanlığı kaybeden Trump'ın başı borçlarıyla dertte! Alman Deustche Bank haciz işlemleri başlatacak Kız meselesi yüzünden 8 kişinin birbirine girdiği kavga cinayetle bitti Mısırlı ünlü futbolcu Salah koronayı kardeşinin düğününde kaptı Karabağ'ı terk eden Ermeni askerlerden itiraf: Savaş devam etseydi hepimiz ölecektik Aliyev'den Putin'e: Türkiye olmazsa o kağıt parçası çöptür