Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı - Son Dakika

Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı

15.06.2021 13:37

Eskişehir'de yaşayan 3 çocuk annesi Aysun Korkar, sokak hayvanlarını beslemek için gittiği Odunpazarı'na bağlı Akpınar köyünde iddialara göre saldırıya uğradı. Geçirdiği operasyonun ardından yaşadıklarını anlatan Korkar, şahsın koşarak yüzüne yumruk attığını söyledi.

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesine bağlı Akpınar köyünde sokak hayvanlarını beslemeye çalışan 41 yaşındaki 3 çocuk annesi Aysun Korkar'ın başı, köyde uğradığı saldırı nedeniyle derde girdi. Bir süredir aynı yerde sokak hayvanlarını besleyen Korkar'ın köpekleri beslemesini istemeyen kişiler tarafından darp edildiği iddia edildi.

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDE AMELİYAT OLDU

Besleme yapmaya gittiği oğlu Arda ve arkadaşı Beyza Yerlikaya ile birlikte saldırıya uğrayan Aysun Korkar, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ameliyat oldu. Çenesinde 4 tane kırık olduğu ve 2 dişinin koptuğu öğrenilen Korkar, ameliyat sonrası yaşananları anlattı.

Köpek beslerken darp edildiği iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı

"SAVUNULACAK HİÇBİR TARAFLARI YOK"

Geçirdiği ameliyat sonrası konuşma zorluğu çekmesine rağmen gözyaşları içerisinde olayı anlatan 41 yaşındaki 3 çocuk annesi Aysun Korkar şu ifadeleri kullandı:

"Çenemde sağda ve solda kırıklar var. Platinler takıldı. Konuştuğumda zorlanıyorum, ama anlatmak zorundayım. Çünkü sadece Allah'ın sessiz kullarını doyuruyorum diye bu muameleyi gördüm. Savunulacak hiçbir tarafları yok. Ben haftanın 2-3 günü Sarısungur, Akpınar ve Gülpınar mevkilerinde sokak hayvanlarını kendi cebimden para harcayarak besleyen birisiyim. Yine o günlerden birisiydi. Biz devletin arazisinde besleme yapıyorduk. Onların evinin bahçesiyle, kapı önleriyle alakası yok. Tanımadığım bir şahıs evinden çıktı ve bana doğru konuşarak geldi.

Köpek beslerken darp edildiği iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı

"YÜZÜME KOŞARAK YUMRUK ATTI"

"Sen burada besleme yapamazsın, neden besliyorsun" dedi. Ben de "Abi yaklaşma, git işine, burası senin kapının önü değil. Bunlar Allah'ın sessiz kulu. Ben besliyorum, siz doyurmuyorsunuz, ben doyuruyorum" dedim. "Neden yaklaşmayacakmışım" diyerek daha da yaklaştı. Daha sonra "Siz bunları burada besliyorsunuz, ben de onlara zehirli et vereceğim" dedi. Orada felçli olup yerde sürünen ve benim 3 ay boyunca tüm kış hap içirmek için her gün 20 kilometre yol giderek tedavi ettiğim köpeğe yemek yediği sırada taş attı. Daha sonra bir tane daha taş attı. Taşın isabet ettiği köpek can havliyle kaçtı. "Ne yapıyorsun sen?" diye bağırdığım zaman üzerime doğru koşarak çeneme, yüzüme yumruk attı. Kendime gelemedim. Kendime geldiğimde oğluma da saldırmışlardı. Karısı ve kızı karşıdan "İşte böyle besleme yaparsanız sopayı yiyip oturursunuz" diye bağırıyorlardı. Küfür ve hakaret ettiler. Hepsinden şikayetçi olacağım. Yüzümde platinler var. Dikişlerim var. Ömür boyu ben bunlarla yaşayacağım. Bugün eşim gitti. Mamalarını koydu. Yine aynı kedi koşup gelmiş. Arabamı tanıyorlar. Tek suçum onlara bakmak."

Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı
Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı
Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Köpek beslerken dövüldüğü iddia edilen kadın yaşadıklarını anlattı: Koşarak yüzüme yumruk attı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi 21:41 Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi Bin fidan bağışı yapan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci'ye meydan okudu 21:11 Bin fidan bağışı yapan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci'ye meydan okudu Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak 20:29 Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak
Trabzonspor, Dorukhan'ın ardından Emre Mor'u da kadrosuna katıyor 20:06 Trabzonspor, Dorukhan'ın ardından Emre Mor'u da kadrosuna katıyor Ronaldo'nun eski sevgilisi Irina Shayk'ın peş peşe üstsüz paylaşımları ortalığı salladı 19:36 Ronaldo'nun eski sevgilisi Irina Shayk'ın peş peşe üstsüz paylaşımları ortalığı salladı Adana Demirspor durmuyor! Dünyaca ünlü futbolcu David Luiz ile her konuda anlaşmaya varıldı 19:01 Adana Demirspor durmuyor! Dünyaca ünlü futbolcu David Luiz ile her konuda anlaşmaya varıldı
Marmaris'teki yangını oyun oynayan çocuklar çıkardı iddiası! Pedagogların karakola gelmesi bekleniyor 18:38 Marmaris'teki yangını oyun oynayan çocuklar çıkardı iddiası! Pedagogların karakola gelmesi bekleniyor Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti 17:51 Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti
Advertisement