Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı - Son Dakika

Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı

06.01.2012 15:38
Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı, System.String[]

Eskişehir'de görülen Şerzan Kurt davasında karar çıkmadı.

Eskişehir'de görülen Şerzan Kurt davasında karar çıkmadı.

Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanık polis memuru Gültekin Şahin (45), maktul Şerzan Kurt'un annesi Nejla ve babası Ömer Kurt hazır bulundu.

Yaklaşık 600 gündür haksız yere tutuklu bulunduğunu savunan Gültekin Şahin (45), "Gizli tanığın beyanlarında çelişkiler vardır. Soruşturma aşamasında çözülmesi gereken basit bir davada 20 aydır tutuklu bulunuyorum. Her duruşmada olayın en başına yeniden dönüyoruz. Bu davanın çoktan sonuçlanması gerekirdi. Mahkeme heyetinin vicdanına sığınarak tahliyemi talep ediyorum" dedi.

Maktul Şerzan Kurt'un babası Ömer Kurt ise mahkeme heyetinin, özel bir kurumdan alınan rapora itibar etmemesi gerektiğini belirterek, sanık polis Şahin'in tutukluluk halinin devamını talep etti.

Sanığın tahliye talebini reddeden mahkeme heyeti, maktul üzerindeki kıyafetlerin Adli Tıp Kurumuna gönderilerek atış mesafesinin belirlenmesi, dosyadaki tüm bilgilerin yine aynı kuruma gönderilerek sanığın atış yönünün saptanması ve görüntülü olarak mahkemeye sunulan gizli tanık beyanlarının sözlerinin dökümünün istenmesi için için duruşmayı erteledi. - ESKİŞEHİR

Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı
Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Eskişehir'de Görülen Şerzan Kurt Davasında Karar Çıkmadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar