Eskişehir'den Kısa Kısa - Son Dakika

Eskişehir'den Kısa Kısa

11.02.2011 22:58
Eskişehir'den Kısa Kısa, System.String[]

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne Yeni Araçlar Alındığı Bildirildi.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne yeni araçlar alındığı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, araç filosuna katılan modern araçlarla kent halkına daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesinin amaçlandığı belirtildi.

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yürütülen denetim ve kontrol çalışmalarının parçası olan araçların, artık daha modern ve kaliteli olduğu ifade ederek, yeni araçlarla vatandaşlardan gelen şikâyetlere anında müdahale edeceklerini kaydetti.

-"GAZETECİ BALBAY İÇİN ESKİŞEHİR'DE BÜYÜK BULUŞMA" ETKİNLİĞİ-

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi ve Cumhuriyet gazetesi işbirliğiyle

"Gazeteci Balbay İçin Eskişehir'de Büyük Buluşma" sloganıyla etkinlik düzenleneceği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 12 Şubat'ta Tepebaşı Belediyesi Eskişehir Kültür Merkezi'nde, saat 13.00'da gerçekleşecek etkinliğe, Ali Sirmen, Ataol Behramoğlu, İdris Akyüz, Can Ataklı, Orhan Erinç, Yıldız Kenter ve İlhan Taşçı katılacak.

Etkinlik'te, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ın konuşma yapacağı ve tiyatro sanatçısı Yıldız Kenter'in, Mustafa Balbay'dan bir mektup okuyacağı belirtildi.

- ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eskişehir'den Kısa Kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklama: Tehlike bertaraf edilir ama açıklanmaz Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu Ahmet Çakar, canlı yayında Rıdvan Dilmen'i bombaladı: Kimsin lan sen? Kılıçdaroğlu "Satılık ordu" ifadesini kullanan vekile sahip çıkmadı, sözleri ayakta alkışlandı