Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te vaka oranı düştü - Son Dakika

Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te vaka oranı düştü

05.05.2021 11:11
Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te vaka oranı düştü, System.String[]

SAĞLIK Bakanlığı'nın açıkladığı haftalık risk haritasında; Eskişehir, Bilecik ve Kütahya'da vaka oranlarının düştüğü görüldü.

SAĞLIK Bakanlığı'nın açıkladığı haftalık risk haritasında; Eskişehir, Bilecik ve Kütahya'da vaka oranlarının düştüğü görüldü. Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında, tamamı kırmızı olan kentlerde bazı alanlar, yeşile dönmeye başladı.

Sağlık Bakanlığı'nca 24-30 Nisan haftasına ilişkin koronavirüs risk haritası açıklandı. Eskişehir'de vaka oranı, 100 bin kişide 535,87'den 187,77 düşüşle 348,10 seviyesine geriledi. Bilecik'te ise 100 bin kişide vaka oranı 525,79'dan 215,34 düşüşle 310,45'e indi. Kütahya'da da vaka oranı 427,77'den 97,26'lık düşüşle 330,51 seviyesine geriledi. Eskişehir, Bilecik ve Kütahya'daki vaka oranları, güncellenen Sağlık Bakanlığı'nın HES uygulamasındaki risk haritasına da yansıdı. Tamamı kırmızı olan kentlerde bazı alanlar, yeşile dönmeye başladı.


Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te vaka oranı düştü

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te vaka oranı düştü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Aslan, Yeni Malatya karşısında şampiyonluk kovalıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, ilk dakikalarda Kayseri yarı alanına yerleşti! Canlı anlatım Fenerbahçe, ilk dakikalarda Kayseri yarı alanına yerleşti! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem: Bakan Soylu büyük bir tehdit altında, onu korumamız lazım Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı Guardiola'yı çıldırtan kare! Ünlü teknik adamın kızı, ezeli rakip futbolcusuyla dudak dudağa yakalandı
Advertisement