Eskişehir Orman Bölge Müdürü Mere, Sarıcakaya İlçesindeki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

Eskişehir Orman Bölge Müdürü Mere, Sarıcakaya İlçesindeki Çalışmaları İnceledi

19.02.2012 15:00
Eskişehir Orman Bölge Müdürü Mere, Sarıcakaya İlçesindeki Çalışmaları İnceledi, System.String[]

Eskişehir Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere, Sarıcakaya ilçesi Laçin beldesindeki tepelerin ağaçlandırma çalışmaları inceledi.

Eskişehir Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere, Sarıcakaya ilçesi Laçin beldesindeki tepelerin ağaçlandırma çalışmaları inceledi.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mere, bölgeden sorumlu Çatacık Orman İşletme Müdürü Akın Akman'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve Belediye Başkanı Ali Fidan ile görüştü.

Mere, ziyarette yaptığı konuşmada, beldede gelir getirici ağaç türleriyle yapılacak çalışmayla köylünün gelirinin artacağını ve erozyonun önüne geçilerek, beldenin selden korunacağını kaydetti.

Ekskavatör tabir edilen kazıcı ile fidan çukurlarının açıldığını ifade eden Mere, gelir getirici zeytin, ceviz, badem ve fıstık çamı dikilerek, ağaçlar meyve vermeye başlayınca toplama işinin yöre halkına bırakılacağını bildirdi.

- ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eskişehir Orman Bölge Müdürü Mere, Sarıcakaya İlçesindeki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü