Eskrim: Gençler ve Büyükler Dünya Kupası - Son Dakika

Eskrim: Gençler ve Büyükler Dünya Kupası

29.10.2017 17:02
Eskrim: Gençler ve Büyükler Dünya Kupası, System.String[]

Eskrimde Gençler ve Büyükler Dünya Kupası müsabakaları tamamlandı.

Eskrimde Gençler ve Büyükler Dünya Kupası müsabakaları tamamlandı.

Türkiye Eskrim Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 4 farklı ülkede düzenlenen kupalarda, genç erkeklerde Engin Batuhan Menküer, 50. sırada yer alarak, milli takımda bu hafta sonu alınan en iyi dereceyi elde etti.

Türkiye, İsviçre'nin Bern kentindeki Erkekler Epe Dünya Kupası'na Emir Şendut, Okan Karadeniz, Hilmi Taha Ekenler ve Berkan Anıl, Fransa'nın Orleans şehrindeki Kadınlar Kılıç Dünya Kupası'na ise Fatma Zehra Köse, Iryna Shchukla Çiçek, Deniz Selin Ünlüdağ ile Aylin Çakır ile katıldı.

Polonya'nın Leszno kentindeki Genç Erkekler Flöre Dünya Kupası'nda Utku Özyalçın, Amil Efe Say, Engin Batuhan Menküer ve Görkem Bekbulat mücadele ederken, Almanya'nın Bochum kentindeki Genç Kadınlar Flöre Dünya Kupası'nda da Aslı Özüçağlı, Melike Taşdelen, Fatmanur Gülen, Nazlı Ceren Alioğlu ve Mehlika Fırat madalya aradı.

Milli sporcular bu 4 organizasyonu madalyasız kapatırken, Genç Erkekler Flöre Dünya Kupası'nda 50. olan Engin Batuhan Menküer, bu hafta sonu en iyi dereceyi elde elden sporcu oldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Eskrim: Gençler ve Büyükler Dünya Kupası - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı