Son Dakika Haberleri: Esogü Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Başarısı

Esogü Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Başarısı

6 ay önce

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Sosyal Kooperatif Hackathonu’nda birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerinin tümünü alma başarısını gösterdi.

Esogü Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Başarısı, System.String[]
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Sosyal Kooperatif Hackathonu'nda birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerinin tümünü alma başarısını gösterdi.

Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Taşımacılık A.Ş. işbirliğiyle 30 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında Eskişehir'de gerçekleştirilen Sosyal Kooperatifler Eğitim ve Tanıtım Treni Projesi tamamlandı. Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi'nde düzenlenen Sosyal Kooperatif Hackathonu'na katılan ESOGÜ Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu öğrencileri birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerinin tümünü aldı. Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu öğrencileri Sosyal Kooperatif, İş Fikirleri ve İş Modelleri Yarışması'nda yaptıkları sunumlar sonucunda Yeşil Hayat Projesi ile birincilik, Engel Tebessüm Olsun Projesi ile ikincilik ve Atlı Yaşam Gençlik Kooperatifi Projesi ile de üçüncülük ödülünü aldı. Öğrencilerine ödüllerini Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Sami Seymenoğlu ve Eskişehir Vali Yardımcısı Akın Ağca verdi. - ESKİŞEHİR6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Köyün Kaderi Değişebilir! Kepçe ile Tarla Düzeltirken Tarihi Yapı Buldu Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, İçişleri Bakanlığı Tarafından Görevden Alındı