Esogü "Mobil Üniversite" Oluyor - Son Dakika

Esogü "Mobil Üniversite" Oluyor

17.02.2012 17:00
Esogü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin (ESOGÜ), Türkiye'nin ilk mobil üniversitesi olacağı bildirildi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin (ESOGÜ), Türkiye'nin ilk mobil üniversitesi olacağı bildirildi.

ESOGÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, öğrenciler, ESOGÜ mobil uygulaması ile akademik hayatlarıyla ilgili tüm konularda kendilerine bilgi sağlayıp rehberlik edecek ve aralarında sosyal paylaşımlarda bulunmalarına imkan tanıyacak mobil teknolojiyi kullanacak.

Mobil uygulama, ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde 20 Şubat'ta düzenlenecek tanıtım toplantısının ardından hayata geçirilecek.

- ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Esogü 'Mobil Üniversite' Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı