Esogü Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kiper Emekli Oldu - Son Dakika

Esogü Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kiper Emekli Oldu

26.04.2011 12:25
Esogü Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kiper Emekli Oldu, System.String[]

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Haluk Kiper'in emekli olduğu bildirildi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Haluk Kiper'in emekli olduğu bildirildi.

ESOGÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Prof. Dr. Kiper için Prof. Dr. Necla Özdemir Salonu'nda tören yapıldı.

Törene, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ESOGÜ Rektör Prof. Dr. Fazıl Tekin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sinan Erginel, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Ata ve Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Cengiz Çetin katıldı.

Prof. Dr. Kiper'in özgeçmişinin okunmasının ardından meslektaşı ve yakın arkadaşı ESOGÜ Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Bekir Yaşar yaptığı konuşmada, Prof. Dr. Kiper'in meslek yaşamı boyunca iş ahlakı ve aşkıyla çalıştığını ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Tekin de Prof. Dr. Kiper'in örnek bir hekim olduğunu belirterek, "Prof. Dr. Kiper, meslek yaşamı boyunca adeta bir sevgi çemberi kurarak bugünlere geldi. Bu kurum eğer itibar kazanmışsa Kiper gibi kendini insanlığa ve mesleğine adamış kişiler sayesindedir. Çok kıymetli eşi İnci hanımı da katkısı dolayısıyla tebrik ediyorum" dedi.

Prof. Dr. Kiper de, Tıp Fakültesinin Meşelik Yerleşkesi'nde kurulduğu günlerden günümüze birçok konuda hizmetleri bulunduğunu belirterek, "Tıp Fakültesi bizim ocağımızdır. Üniversiteler dinamik kuruluşlardır. Yöneticilerin gençlerin dinamizmini artırmak için gerekli imkanları sağlaması gerekir" diye konuştu.

Daha sonra Prof. Dr. Recep Arslan, Prof. Dr. Hikmet Hassa, Prof. Dr. Cengiz Çetin ve Prof. Dr. Necmi Ata da birer konuşma yaptı.

- ESKİŞEHİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Esogü Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kiper Emekli Oldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi 00:31 Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün 23:37 Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı 22:59 İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı
Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor 22:11 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan 20:50 Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan "Göster cep telefonunu" tepkisi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 18:11 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Barınamıyoruz" eylemlerine tepki: Hayatınız yalan
Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti 16:07 Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor 14:47 ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor
Advertisement