Son Dakika Haberleri: Esra Erol'da Ekibinin Kameramanı ve Sunucusu Saldırı Uğradı

Esra Erol'da Ekibinin Kameramanı ve Sunucusu Saldırı Uğradı

9 gün önce

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programının muhabiri ve kameramanı, yardım etmeye çalıştıkları kadının, dini nikahlı kocası tarafından saldırıya uğradı.

Moldova vatandaşı Nina, Esra Erol'un programına çıkarak gözyaşları içinde dini nikahlı beraber olduğu Ü.D.'nin 1,5 yaşındaki oğlunu kaçırdığını ileri sürmüştü. Bunun üzerine Esra Erol olayın izini sürmek amacıyla ekibini harekete geçirdi. Olayın takibi için şehir dışına çıkan ekip, çekim esnasında saldırıya uğradı.

HASTANELİK OLDULAR

Ekip olayı çözmek için anne ile birlikte canlı yayın yapmak üzere Antalya'ya gitti. Muhabir Caner Toygar, kameramanıyla birlikte görev başındayken çocuğu kaçırdığı iddia edilen Ü. D. tarafından saldırıya uğradı. Ü.D. program ekibine şiddet uyguladı. Saldırıda Toygar, parmağından çatlak meydana gelirken kameraman ise kafasından yaralandı.

"KABUSU OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

İş adamı olduğu belirtilen Ü.D.'nin saldırısı kameralara da an be an yansıdı. Yaşanan saldırının ardından Esra Erol yayında "Bizi kimse yıldıramaz velayet konularında haksız olan tarafın her zaman peşinde olacağız ve onların kabusu olmaya devam edeceğiz" dedi.

Esra Erol'da Ekibinin Kameramanı ve Sunucusu Saldırı Uğradı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:42 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Diyarbakır'da Nesli Tükenmekte Olan Boynuzlu Baykuş Görüldü Suriyeli Sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti Gazeteci Sabahattin Önkibar'a Saldırı Olayında 4 Kişi Gözaltına Alındı İftara Ne Kadar Kaldı? İşte 27 Mayıs Pazartesi İl İl İftar Vakitleri