Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil - Son Dakika

Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil

22.04.2021 23:30

Esra Erol'da eşini terk eden ve Adem isimli bir kişiyle yaşayan Ayşe hanımla ilgili skandal bir gerçek ortaya çıktı. Eşinin evi terk etmesi sonrası Esra Erol'a çıkan ve 3 yaşındaki çocukları için DNA testi isteyen Muzaffer bey gelen sonuçla adeta yıkıldı. Testin sonucu açıklayan Esra Erol'un gördükleri karşısındaki şaşkınlığı canlı yayına yansıdı. Stüdyoya bir bomba gibi düşen testte Ayşe hanımın çocuğunun Muzaffer'den olmadığı ortaya çıktı.

Ayşe Hanım kocası Muzaffer'i bırakıp Adem adlı bir kişiyle yaşamaya başladı. 3 yaşında bir de çocuğu olan Ayşe Hanım, Adem ile birlikte yaşamını sürdürürken eşi Muzaffer bey Ayşe Hanım'ın izini kaybettiğini ve bulunmasını istediğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

ESRA EROL'UN DESTEĞİYLE EVİNİ TERK EDEN KADIN BULUNDU

Esra Erol'un desteği ile canlı yayına gelen Ayşe Hanım, bugün inanılmaz açıklamalarda bulundu. Ayşe Hanım, eşinin kendisine kötü davrandığını ve onu dövdüğünü söylerken Muzaffer bey ise bu iddiaları reddetti.

BABALIK TESTİ SONUCU STÜDYOYA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

3 yaşındaki çocuğun da DNA testini isteyen Muzaffer bey bugün açıklanan sonuçla adeta yıkıldı. Esra Erol ulaştırılan babalık testinin sonucunu açıklarken zor anlar yaşadı. Erol, Muzaffer beyin 3 yaşındaki çocuğun babası olmadığını açıkladı. Stüdyoda büyük yıkıma neden olan DNA testi sonucu sonrasında Ayşe Hanım, çocuğunun olması için iğne olduğunu iddia etti.

Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil

"SANA YAZIKLAR OLSUN"

O anda Muzaffer bey de "Sana yazıklar olsun. Bana bunu nasıl yapabildin?" diye yakındı. Çift birbirlerini suçladı. Ancak Muzaffer bey, 3 yaşındaki çocuğun biyolojik babası olmamasına rağmen yanında büyümesini istediğini belirtti. Ayrıca Muzaffer bey, velayet davası ile birlikte 150 bin liralık tazminat davası açacağını da söyledi.

Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil

Son Dakika 3. Sayfa Esra Erol'da skandal olay! DNA testine göre 3 yaşındaki çocuğun babası Muzaffer değil - Son Dakika


YORUMLAR (78)
  • Ufuk : Böyle programlar iyi oluyor millet gerçekleri görüyor herkes karısına kocasına kızına oğluna sahip çıksın internet bozdu insanlığı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ahmet efe: Yasalarda sıkıntı, evli kadın başka erkekle kaçıyor veya evli erkek başka kadın kaçırıyor bunları suç olmaktan çıkarmak toplumun manevi yapısına dinamit koymaktır. Zinanın suç ve yaptırımı gerekir. Nasıl ahlaksızlık bunlar. Ana okulları ilkokul 2. Sınıfa kadar çocuklarımıza sadece sosyal, ahlki, manevi eğitim verip gelecekte sağlam temellerle eğitim devam eder ve düzenli aile yapıları oluşturulur. Bu tip haberler de zina yapmak suç değil diyor kaçan kaçana Rabbim ıslah etsin Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
  • Canan Bölük: Görüyorum ki 1m bez ile ahlaksızlıklarını kapatan kadınlar ile birlikte yaşıyoruz,Laik Cumhuriyetimizin Türkiye'sin de Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur! Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur!
Advertisement