Son Dakika Haberleri: Esra Kayıkçı

Esra Kayıkçı

3 yıl önce

Esra Kayıkçı, Bozgun Hatıra albümünün sevilen şarkılarını sizler için Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde seslendirecek.

Esra Kayıkçı, System.String[]
Esra Kayıkçı, Bozgun Hatıra albümünün sevilen şarkılarını sizler için Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde seslendirecek.

Esra Kayıkçı, 1999 yılında müzik teorisi ve gitar eğitimine başladı. 2002-2006 yılları arasında Trakya Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okudu. 2003-2006 yılları arasında İzmir'in Bergama ilçesinde bulunan Allianoi kurtarma kazısında görev aldı. 2008 yılında Allianoi'nin sular altında kalmaması için sözleri Nilay Yılmaz'a, müziği kendisine ait olan Su Perisi Şarkısı'nı besteledi. Su Perisi Şarkısı, Allianoi'ye mektuplar adlı kitapla birlikte cd olarak yayınlandı.

Elif Çağlar ile caz vokal çalıştı. Sheila Jordan ve Mark Murphy gibi büyük isimlerin workshop'larına katıldı. 2011 yılında Akbank'ın düzenlediği "Jamzz" adlı yarışmada yarı finale kaldı.

2013 yılında Anadolu Üniversitesi 11. Amatör Caz Müzisyenleri Festivali'nde sahne aldı. 2016'da aranjörlüğünü ve müzik direktörlüğünü Ercüment Orkut'un üstlendiği, şarkı sözlerini Mehmet Karadağ ile birlikte yazdığı kendi bestelerinden oluşan ilk albümü "Bozgun Hatıra"yı Kabak & Lin Records etiketi ile yayınladı.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz  aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.
Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yayın Tarihi: 22.11.2016 07:34 "Olay saatinde cinsel ilişki yaşıyordum" diyen caninin yalanı ortaya çıktı! Müebbet hapisle yargılanacak FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz