Eşrefpaşa Hastanesi'nde Organ Bağışı Çalışmaları - Son Dakika

Eşrefpaşa Hastanesi'nde Organ Bağışı Çalışmaları

26.11.2012 12:00
Eşrefpaşa Hastanesi'nde Organ Bağışı Çalışmaları, System.String[]

Organ bağışının yaygınlaşması için seminerler düzenleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nin, 2 yılda 138 kişiyi bağışçı yaptığı bildirildi.

Organ bağışının yaygınlaşması için seminerler düzenleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nin, 2 yılda 138 kişiyi bağışçı yaptığı bildirildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, organ bekleyen binlerce hastayı desteklemek ve organ bağışını gündemde tutmak amacıyla düzenlenen "Bilinçli Toplum ve Organ Bağışı" seminerlerinin devam ettiği kaydedildi.

Son 2 yılda kent genelinde verdikleri 30'a yakın seminerde bin 250 kişiye ulaştıklarını belirten İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi yetkilileri, bu çalışmalar sonucunda 138 kişinin organ bağışında bulunduğunu, bağışçı sayısının artırılması, önyargıların aşılması ve toplumda hızla organ bağışı bilinci oluşması için seminerlerin devam edeceğini ifade etti.

Muhabir: Halil Şahin

Yayıncı: Ramazan Ercan - İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eşrefpaşa Hastanesi'nde Organ Bağışı Çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu