Estonya Dışişleri Bakanı, Tacikistan'ı Ziyaret Edecek - Son Dakika

Estonya Dışişleri Bakanı, Tacikistan'ı Ziyaret Edecek

06.01.2012 15:13
Estonya Dışişleri Bakanı, Tacikistan'ı Ziyaret Edecek, System.String[]

Estonya Dışişleri Bakanı Urmas Paet, Tacikistan'da resmi temaslarda bulunacak.

Estonya Dışişleri Bakanı Urmas Paet, Tacikistan'da resmi temaslarda bulunacak. Paet, 12-13 Ocak günlerinde Duşanbe'de bir dizi görüşmelere katılacak.

Tacik basınına göre, Estonya Dışişleri Bakanı Paet, Duşanbe temasları kapsamında Tacik mevkidaşı Hamrohon Zarifi ile bir araya gelecek. Tarafların, iki ülke arasındaki ilişkilerin yanı sıra uluslararası ve bölgesel konuları değerlendireceği kaydedildi.

Bakan Paet'i, Devlet Başkanı İmamali Rahman'ın da kabul etmesi bekleniyor.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Estonya Dışişleri Bakanı, Tacikistan'ı Ziyaret Edecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında