Eti Bakır Samsun İşletmesi'ndeki Amonyak Tankı Kapağının Çökmesi - Son Dakika

Eti Bakır Samsun İşletmesi'ndeki Amonyak Tankı Kapağının Çökmesi

26.11.2012 11:20
Eti Bakır Samsun İşletmesi'ndeki Amonyak Tankı Kapağının Çökmesi, System.String[]

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Eti Bakır İşletmesi'nde hayatını kaybeden işçilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Eti Bakır İşletmesi'nde hayatını kaybeden işçilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Demir, Ak Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse ve beraberindeki partililerle birlikte ilk önce amonyak tankı kapağının çökmesi sonucu yaşamını yitiren 5 çocuk babası Hüsamettin Taşsümer'in Yukarı Donurlu köyünde bulunan evine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Baba Süleyman Taşsümer ve diğer aile bireylerine başsağlığı dileyen Demir, daha sonra ilçenin Çay Mahallesi'nde, hayatını kaybeden işçilerden 4 çocuk babası Hüseyin Bayrak'ın evinde baba Mustafa Bayrak ve yakınlarına taziyelerini sundu.

İş kazası sonrasında yaşanan ölüm ve yaralanmalardan dolayı üzüntülerini dile getiren Demir, ailelerin acılarını paylaştıklarını kaydetti.

Mustafa Demir, "Ölen işçilerimizin yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Üzüntümüz derin, ailelerimizin acılarını gönülden paylaşıyoruz. Hepimizin temennisi böyle acılar bir daha yaşanmasın" dedi.

Demir, daha sonra kazanın yaşandığı Eti Bakır İşletmesi'ne giderek olay yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

Yayıncı: Dilek Sezen - SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eti Bakır Samsun İşletmesi'ndeki Amonyak Tankı Kapağının Çökmesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski Fenerbahçeli Adil Rami'den Macron'a olay sözler: Senden tiksiniyorum Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Bakan Koca duyurdu: Düzce'de vaka artışı yüzde 99 seviyesine ulaştı 5 erkek öğrenciye cinsel istismarla suçlanan ücretli öğretmene 52 yıl 5 ay hapis Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi