Eticaretsem Etkinliklerinde Yeni Durak Adana - Son Dakika

Eticaretsem Etkinliklerinde Yeni Durak Adana

14.12.2014 00:38
Eticaretsem Etkinliklerinde Yeni Durak Adana

EticaretSEM İSTANBUL, 3 Aralıkta Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi.

-

Mariott Hotel Asia'da gerçekleştirilen EticaretSEM İstanbul moderatör Atıf Ünaldı'nın sahneye çıkması ile start aldı. Açılış konuşmalarını eticad başkanı Ercüment Erdem ve TEB Girşim Bankacılığı Müdürü İbrahim Coşkuner gerçekleştirdi.


EticaretSEM Kurucusu Merter Özdemir, yatırımları ile eticaret sektörünün dikkatini çeken Aslanoba Capital'in sahibi Hasan Aslanoba'ya yatırımlara nelere dikkat ettiklerini sordu. Aslanobanın cevabı ilginçti, Fikre değil ivmelenmeye bakıyoruz, sıfırdan gelen firmalar artık Aslanoba Capitalden bir şey beklemesin. dedi. Ardında Merter ÖZDEMİR'in konuğu HaberTürk Genel Yayın Yönetmeni olan Erhan ÇELİK'ti. Merter ÖZDEMİR ile eski dost oldukları anlaşılan ikili geçmişten örnekler vererek başarı hikayelerini birbirlerine yaptıkları iltifatlar ile anlattılar. Erhan ÇELİK'in çocukken pazarda sattığı limonları anlattığı hiikayesi ilgi çekiciydi.


Sefa Merve CEO' su Mehmet Metin OKUR ise "Marka algısı yaratabildiğiniz sürece var olabilirsiniz. Biz isim seçerken buna dikkat ettik" dedi ve "Ürünlerinizin toplumsal bir faydası olsun. Sadece depo olmayın" diyerek yeni yatırımcıları uyardı. Kendisine ait olan PAYbyME ödeme sisteminin ise yurtdışı bir fona 35 milyon $ karşılığı satıldığını ilk kez bu etkinlikte açıkladı.


Bu konuşmalar ardından başlayan seminer her zaman ki gibi yoğun bir ilgi ve katılım ile gerçekleşti. Pay U Ülke Müdürü Emre GÜZER, Ofix.com CEO'su Alptekin YILDIZ ve Keiretsu Forum Türkiye kurucu ortağı Aslı IŞINAK GÖZÖREN, Akakce.com CMO' su Ali GÜRER, Setrow CEO' su Eren YALÇINDAĞ, PayPal Türkiye Satış Müdürü Cenap DOĞRU, Tmob İş Geliştirme Direktörü Ayça GÜLER, Gittigidiyor.com Bahadır KILIÇ, Bilginet' ten Yönetim Kurulu Danışmanı Tolga YÜCEL, Fotometrik 360 firmasından Aydın KARADÖLLER ve Gold Group Dijital Pazarlama Direktörü Yılmaz BOZAN'ın yaptığı sunumların otak hedefinde eticaret sektöründe yer alan oyuncuların dikkat etmesi gereken hususlar ve başarı ipuçları vardı.


Bir sonraki Seminer 16 Aralıkta ADANA' da. Seminer/ ve konferanslara http://www.eticaretsem.com adresinden müracaat edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikler tüm sezon boyunca değişik illerde devam edecek. Adana konferansı için www.eticaretsem.com/adana adresinden hemen kayıt yaptırabilirsiniz.
Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Kaynak: Teknokulis
YORUMLAR
500
Eskrimde Genç Kadınlar Epe Dünya Kupası, İstanbul'da başladı Eskrimde Genç Kadınlar Epe Dünya Kupası, İstanbul'da başladı Bandırma-İstanbul feribot seferleri iptal edildi Bandırma-İstanbul feribot seferleri iptal edildi Diyarbakır'da yolcu otobüsü devrildi: 4'ü ağır 30 kişi yaralandı Diyarbakır'da yolcu otobüsü devrildi: 4'ü ağır 30 kişi yaralandı

Son Dakika Teknoloji Eticaretsem Etkinliklerinde Yeni Durak Adana - Son Dakika

Bu haber Teknokulis tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Teknokulis tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Teknokulis kurumudur.

Advertisement