Etikder Başkanı Kılıç Açıklaması - Son Dakika

Etikder Başkanı Kılıç Açıklaması

26.11.2012 16:45
Etikder Başkanı Kılıç Açıklaması, System.String[]

Etik Derneği (etikder) Başkanı İbrahim Kılıç, dernek olarak her görüş ve düşünceye açık olduklarını belirtti.

Etik Derneği (etikder) Başkanı İbrahim Kılıç, dernek olarak her görüş ve düşünceye açık olduklarını belirtti.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıç, Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında derneğin kurulduğu günden bugüne yaptığı çalışmaları anlattı.

Kılıç, derneğin kamu görevlilerine ve toplumun tüm fertlerine etik değerlerinin benimsetilmesi, geliştirilmesi, aksaklıkların giderilmesiyle ilgili ortamlar hazırlamak ve çalışmalar yapmak için kurulduğunu belirtti.

Daima haklının yanında yer alacaklarını vurgulayan Kılıç, "İnsanların birbirine karşı saygısının olduğu, empati anlayışının yerleştiği, hoşgörü ikliminin hakim olduğu bir toplum istiyoruz. Dernek olarak her görüş ve düşünceye de açığız" ifadelerini kullandı.

Derneğin çalışmalarından da bahseden Kılıç, birlik, beraberlik içerisinde faydalı hizmetler sunmaya gayret gösterdiklerini bu amaçla anaokullarına etik ilkelerin yerleştirilmesi projesi gerçekleştireceklerini ve etik davranışı teşvik ödülleri programı düzenleyeceklerini kaydetti.

Muhabir: Merve Topuz

Yayıncı: Cemal Coşkun - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Etikder Başkanı Kılıç Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Zengilan şehri bizimdir Bir saatlik düğünde gelin ve damada 1 milyon liralık takı Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Cepheyi Ermenistan'a dar eden Azerbaycan ordusunun kilit noktası olan üç general dikkat çekti Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu