Etimesgut Belediyesi'nden Şeker Mahallesi'ne Asfalt - Son Dakika

Etimesgut Belediyesi'nden Şeker Mahallesi'ne Asfalt

26.11.2012 15:10
Etimesgut Belediyesi'nden Şeker Mahallesi'ne Asfalt, System.String[]

Ankara Etimesgut Belediyesi, asfalt çalışmalarına Şeker Mahallesi ile devam ediyor.

Ankara Etimesgut Belediyesi, asfalt çalışmalarına Şeker Mahallesi ile devam ediyor.

Alsancak, Ahimesut, Ayyıldız, Süvari mahallelerinin ardından Şeker Mahallesi'ndeki yollar da asfaltlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iş makineleri ile önce sokakların mevcut bozuk asfaltlarını kazıyarak zemini hazırladı. Malzeme dolgusunun ardından finisher sokaklara girerek sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalara ilişkin bilgi veren Başkan Demirel, kentsel dönüşüm yaşanan eski mahalleler ile yerleşime yeni açılan bölgelerde konutlaşma yoğunluğuna dikkat çekti. Demirel, "Yaz boyunca yoğun bir kaldırım ve yol çalışması gerçekleştirdik. Aralıksız süren çalışmalarımız kapsamında kış öncesinde halkımızın mağduriyetini önlemek için acil asfalt ihtiyacı hisseden mahallelerimizde asfalt serimi yapıyoruz. Bir yandan da ekiplerimiz bordür, tretuvar çalışmalarına devam ediyor. Yoluyla, kaldırımıyla örnek bir Etimesgut için gece gündüz çalışıyoruz." dedi.

Etimesgut Belediyesi'nden Şeker Mahallesi'ne Asfalt

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Etimesgut Belediyesi'nden Şeker Mahallesi'ne Asfalt - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları