"Etkili Öğretim Sürecinde Öğretmen" Semineri - Son Dakika

"Etkili Öğretim Sürecinde Öğretmen" Semineri

26.11.2012 12:40

Ağrı Eğitimciler Derneği, "Etkili Öğretim Sürecinde Öğretmen" konulu seminer düzenledi.

Ağrı Eğitimciler Derneği, "Etkili Öğretim Sürecinde Öğretmen" konulu seminer düzenledi.

Kişisel Gelişim Uzmanı Erdal Şenetiler, Ağrı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde yaptığı konuşmada, öğretmenlik mesleğinin önemi, bir öğretmenin taşıması gereken özellikler hakkında bilgi verdi.

Şenetiler, öğretmenlik mesleğinini kutsal bir meslek olduğunu, yalnızca kazanç beklentisiyle yapılacak bir meslek olmadığını belirterek, "Öğretmenler, doğumdan ölüme kadar insan hayatını şekillendiren kişidir. Öğretmenin olmadığı bir toplumda cehalet yeşerir. İlim ölür ve o toplumda karışıklıklar baş gösterir" dedi.

Öğretmenlik mesleğinin aşkla yürüyen bir meslek olduğunu ifade eden Şenetiler, öğretmenlerin beklentisiz olmaları durumunda toplumda iz bırakan kişiler olacağını kaydetti.

Seminer sonunda Ağrı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan ve Ağrı Eğitimciler Derneği Başkanı Fevzi Yazıcı Erdal Şenetiler'e plaket verdi.

Muhabir: Fatma Güven/ Zehra Melek Çat

Yayıncı: Emine Konuk - AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Etkili Öğretim Sürecinde Öğretmen' Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin