Ev sahibi ile kiracı arasında sopalı ve bıçaklı kavga: 8 yaralı - Son Dakika

Ev sahibi ile kiracı arasında sopalı ve bıçaklı kavga: 8 yaralı

26.03.2023 19:11

Ev sahibi ile kiracı arasında sopalı ve bıçaklı kavga: 8 yaralı Samsun'da ev sahibi ile kiracı arasından sopalı ve bıçaklı kavgada 3'ü bıçaklanarak 5'i de darp sonucu 8 kişi hastanelik oldu.

Ev sahibi ile kiracı arasında sopalı ve bıçaklı kavga: 8 yaralı

SAMSUN - Samsun'da ev sahibi ile kiracı arasından sopalı ve bıçaklı kavgada 3'ü bıçaklanarak 5'i de darp sonucu 8 kişi hastanelik oldu.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evin önünde çocukların oynaması meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kiracı K.Ç.(42), eşi N.Ç.ve kızları A.Ç.ve M.Ç.darp sonucu, ev sahibinin oğlu K.G. ile arkadaşları C.H. ve M.H. bıçaklanarak yaralandılar . Bıçaklanan 3 kişi Gazi Devlet Hastanesi'nde, sopalarla darp edildikleri iddia edilen kiracı, eşi ve 3 kızı ise ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bıçakla yaralanan 3 kişiyi kiracının kızları M.Ç. ce S.Ç.'nin bıçakladığı ileri sürüldü. Hastanede tedavi altına alınan kiracı K.Ç. 5 aydır söz konusu evde oturduklarını belirterek," Evin önünde çocukların oynaması yüzünden ev sahibim S.G. ile tartışma yaşadık Daha sonra ev sahibinin oğlu K.G. yanında 2 arkadaşı ile birlikte gelip ellerinde sopalarla bize saldırdı" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Ev sahibi ile kiracı arasında sopalı ve bıçaklı kavga: 8 yaralı - Son Dakika


Advertisement