Son Dakika Haberleri: Ev Sahibiyle Göz Göze Geldikten Sonra Balkondan Atlayan Hırsız: Tövbe Tövbe

Ev Sahibiyle Göz Göze Geldikten Sonra Balkondan Atlayan Hırsız: Tövbe Tövbe

1 ay önce

Adana'nın Yüreğir ilçesinde girdiği evin sahibiyle karşılaşan hırsız, balkondan atlayarak kaçmak istedi. Dengesini kaybederek yere düşen hırsız, "Ben mi hırsızlık yapmaya girdim? Tövbe Tövbe" diyerek kendini savundu.

Adana'nın Yüreğir ilçesinde Koza Mahallesi'nde bir binanın ikinci katındaki eve hırsızlık amacıyla giren C.N, ev sahibi Nusret Yaş'la (34) göz göze geldi. Balkondan atlayıp kaçmak isteyen C.N, dengesini kaybedip yere düştü. Hırsız, "Ben mi hırsızlık yapmaya girdim? Tövbe Tövbe" diyerek kendini savundu.

''SEN KİMSİN''

Ev sahibi Nusret Yaş ise uyandığında hırsızla karşılaştığını, "Sen kimsin?" diye sorması üzerine bu kişinin balkondan atlamaya çalışırken yere düştüğünü söyledi.

''TÖVBE TÖVBE''

Yaralanan C.N. kanlar içinde sağlık görevlilerini beklerken, "Allah'ım güç ver. Ben buraya kötü niyetle gelmişsem sen canımı al. Ben mi hırsızlık yapmaya girdim? Tövbe Tövbe" diyerek gözyaşı döktü.

Sağlık ekiplerince olay yerinde ilk müdahalesi yapılan C.N, daha sonra Seyhan Devlet Hastanesine götürüldü.

ÇOK SAYIDA SABIKASI BULUNUYOR

Ev sahibinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, C.N'nin hırsızlık suçundan çok sayıda kaydının bulunduğunu tespit etti.


YORUMLAR


Gayrimenkul Satış ve Kiralamada TL ile Sözleşme Dönemi Resmen Başladı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı