Eve Giren Hırsızlık Zanlısı, Kovalamaca Sonucu Yakalandı - Son Dakika

Eve Giren Hırsızlık Zanlısı, Kovalamaca Sonucu Yakalandı

Şanlıurfa'da bir eve giren hırsızlık zanlısı, kovalamaca sonucu yakalandı.

Eve Giren Hırsızlık Zanlısı, Kovalamaca Sonucu Yakalandı, System.String[]

Şanlıurfa'da bir eve giren hırsızlık zanlısı, kovalamaca sonucu yakalandı.

Yenişehir Mahallesi'nde, Yılmaz K'ye ait evde bulunan çelik kasadan 200 dolar ile 1 televizyon ve 1 muhabbet kuşu çalındığının bildirilmesi üzerine polis ekipleri çalışma başlattı.

Ekipler, kent genelinde yaptıkları kontrol sırasında şüphelendikleri otomobile "dur" ihtarında bulundu. Sürücü Ahmet E'nin otomobiliyle kaçmaya devam etmesi üzerine yaklaşık 1 saat kovalamaca yaşandı. Ahmet E, hırsızlıkta kullandığı malzemelerle yakalandı.

Ahmet E'nin üzerinde Yusuf A. adına düzenlenmiş sahte kimlik, evinde ise çalıntı olduğu tespit edilen 1 televizyon, 3 adet kurusıkı tabanca ve 1 muhabbet kuşu ele geçirildi.

Zanlı, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Bu arada, kovalamaca anı, polis kamerasınca kaydedildi.

- ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:04 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eve Giren Hırsızlık Zanlısı, Kovalamaca Sonucu Yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'na iş dünyasından tam destek Bunu da gördük! İstanbul'da bir vatandaş yağmur suyunda yüzmeye çalıştı 2 çocuk annesi kadın, uzaklaştırma kararı aldığı eşi tarafından öldürüldü Son Dakika! İstanbul'da ceviz büyüklüğünde dolu yağışı! Kuvvetli sağanakla birlikte geldi Hastanenin önünde dakikalarca can çekişti! Hastane personelinin ilgilenmediği adam oracıkta can verdi Genç kıza araba çarptı, arkadaşları ilgilenmek yerine video çekmeye başladı Doğada kendiliğinden yetişen ve bin bir derde deva olan aluç meyvesi kilosu 10 liradan satılıyor Nusret Gökçe'nin 10 gün önce açtığı şubenin kapısına kilit vuruldu