Son Dakika Haberleri: Eve Giren Sapık,"Biliyorum Beni Seviyorsun" Deyip 76 Yaşındaki Kadına Cinsel Tacizde Bulundu

Eve Giren Sapık,"Biliyorum Beni Seviyorsun" Deyip 76 Yaşındaki Kadına Cinsel Tacizde Bulundu

5 ay önce İlandır

Adana'da bir sapık evine girdiği 76 yaşındaki kadına "Biliyorum beni seviyorsun ben de seni seviyorum" deyip tecavüz etmeye kalkıştı. Darp ettiği kadın, çığlık atınca komşular sayesinde kurtuldu.

Adana'da 76 yaşındaki bir kadın, evine giren 20-25 yaşlarındaki bir sapığın cinsel taciz girişimine maruz kaldı. Yaşlı kadının çığlıkları üzerine korkarak kaçan sapık saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

EVE GİREN SAPIK "BUZDOLABI TAMİRİ İÇİN GELDİM" DEDİ

Adana'nın merkez Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi'nde yalnız yaşayan 76 yaşındaki M.F adlı kadın, akşam saatlerinde evinde sesler duyması üzerine kapı girişine bakmak için aşağı indi. Burada tanımadığını bir şahısla karşılaşan yaşlı kadın, gence evinde ne aradığını sordu. Şüpheli genç, buzdolabı tamiri için geldiğini söylemesi üzerine M.F böyle bir talepte bulunmadığı söyledi.

"BİLİYORUM BENİ SEVİYORSUN" DEYİP YAŞLI KADINA SALDIRDI

Şüpheli genç, "Biliyorum beni seviyorsun, ben de seni seviyorum" diyerek yaşlı kadına cinsel taciz girişiminde bulundu. Yaşlı kadına cinsel taciz girişiminde bulunup darp eden genç, kadının bağırması üzerine olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

ÇIĞLIK SESLERİ SAYESİNDE KOMŞULAR MÜDAHALE ETTİ

Çığlık seslerini duyan mahalle sakinleri durumu hemen M.F.'nin yakınlarına ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, darp edilen kadını 112 acil servis ekiplerine teslim etti.

POLİS EŞKALİNİ ALDIĞI SAPIĞI ARIYOR

Hastaneden darp raporu alan yaşlı kadın ifade vermek için Dağlıoğlu Polis Merkezine götürüldü. İfadesi alınan yaşlı kadının verdiği eşkal üzerine polis ekipleri eve giren tacizci için arama çalışması başlattı.


YORUMLAR


"Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha! Rusya'dan Türk Vatandaşlarına Vizesiz Seyahat Müjdesi

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti