Evi Yanan Aileye Büyükşehir Desteği - Son Dakika

Evi Yanan Aileye Büyükşehir Desteği

02.10.2015 14:00
Evi Yanan Aileye Büyükşehir Desteği, System.String[]

Antalya’nın Kaş İlçesi’nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen Solakoğlu ailesine Büyükşehir Belediyesi el uzattı.

Antalya'nın Kaş İlçesi'nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen Solakoğlu ailesine Büyükşehir Belediyesi el uzattı. Aileye nakit para ve ev eşyası yardımı yapıldı.

İslamlar Mahallesi Akbel mevkiinde yaşayan 82 yaşındaki Sabri Solakoğlu'nun ailesi birlikte yaşadığı evi kısa bir süre önce çıkan yangında kullanılamaz hale geldi. Mağdur olan Solakoğlu ailesine Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı sosyologları yanan evde ön tespit çalışması yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörlüğü, tespitin ardından Sabri Solakoğlu'na nakit para ve ev eşyası yardımında bulundu. Sabri Solakoğu, Büyükşehir Belediyesi'nin yardımı karşısında oldukça mutlu oldu. Evlerinin yanması ile hayatlarının bir anda altüst olduğunu belirten Solakoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ekibine teşekkür etti. Sabri Solakoğlu, "Nakit para ve ev eşyası yardımı bize ilaç gibi geldi. Hayatımız yeniden düzene girdi. Allah Menderes oğlumdan binlerce kez razı olsun. Allah sizleri korusun" şeklinde duygularını dile getirdi. - ANTALYA

Evi Yanan Aileye Büyükşehir Desteği

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Evi Yanan Aileye Büyükşehir Desteği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı