Evi Yananların İmdadına Kimse Yok mu Derneği Koştu - Son Dakika

Evi Yananların İmdadına Kimse Yok mu Derneği Koştu

08.09.2012 15:50
Evi Yananların İmdadına Kimse Yok mu Derneği Koştu, System.String[]

Çorum'un Bayat ilçesine bağlı Aşağı Yoncalı köyünde, elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangın sebebiyle mağdur olan ailelere, Kimse Yok mu Derneği sahip çıktı.

Çorum'un Bayat ilçesine bağlı Aşağı Yoncalı köyünde, elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangın sebebiyle 3 ev, 4 ahır, 2 samanlık ve 2 ambar ile ve 3 büyükbaş hayvanı telef olan ailelere, Kimse Yok mu Derneği sahip çıktı.

Evi yanan Recep Kolay, Ali Kolay, ve Satı Kuruca'nın yardım talebine Kimse Yok mu Derneği Çorum Şubesi cevap verdi. Ailelerin ihtiyaçlarını gideren dernek gönüllüleri yardım için çağrıda bulunan ihtiyaç sahiplerini Kimse Yokmu Derneği'nin gönüllü erlerinin asla yanlız bırakmayacağını belirtti. Evi yanan ailelerden Ali Kolay, yaptığı konuşma da bir anda herşeylerini kaybettiklerini söyledi. Kimse Yok mu Derneği Çorum Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Daldal da yaptığı açıklamada ailelerin durumlarını yakından takip ettiklerini söyledi. Evini kaybeden vatandaşların evlerinin yapımı ve evlere alınacak eşyalar da da dernek olarak ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Acil olan ihtiyaçların karşılandığını söyleyen Daldal, ihtiyaç sahiplerinin, zor durumda olanların yardımlarına dernek olarak koşulsuz bir şekilde koşacaklarını sözlerine ekledi.

Evi Yananların İmdadına Kimse Yok mu Derneği Koştu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Evi Yananların İmdadına Kimse Yok mu Derneği Koştu - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın