Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Evin kapısını kırıp tüfeği ateşledi; kayınbabası ve kayınvalidesi yaralı (3) - Son Dakika

Evin kapısını kırıp tüfeği ateşledi; kayınbabası ve kayınvalidesi yaralı (3)

'3 YILDIR KIZIMA KARŞI ŞİDDETİ ARTIRDI'Damatlarının tüfekle ateş açması sonucu yaralanan Nazım Şahin (57) ve eşi Ayşe Şahin'in (47) özel hastanede tedavileri devam ediyor.

Evin kapısını kırıp tüfeği ateşledi; kayınbabası ve kayınvalidesi yaralı (3)
10.01.2023 - 15:06,  Güncelleme: 15:11

'3 YILDIR KIZIMA KARŞI ŞİDDETİ ARTIRDI'

Damatlarının tüfekle ateş açması sonucu yaralanan Nazım Şahin (57) ve eşi Ayşe Şahin'in (47) özel hastanede tedavileri devam ediyor. Kızının 6 yıldır evli olduğu eşinden şiddet gördüğünü söyleyen Ayşe Şahin, "Camdan baktım, kapıya gittim. Direkt ateş etti. Kanlar içinde kaldım. Vurulunca salona gittim. Kızımla 6 yıldır evli. Son 3 yıldır kızıma karşı şiddeti artırdı. Tehdit ve hakaretler etti. Karakolda çok dosyası var. Madde bağımlısı. Kızımı daha önce de arabadan attı. Camdan atıp bıçakladı. Oğlum yok diye çok sevmiştim" dedi.

EN BÜYÜK CEZAYI ALSINOlaydan yara almadan kurtulan Cansu Turhan (24) ise, eşi Önder Turhan'ın (25) 3 gündür kendisini tehdit ettiğini ifade ederek, "3 gündür sürekli olarak hakaretler ve tehditler savuruyordu. Ölümle ilgili sözler söylüyordu. Dün akşam geldi, kapıya vurdu. Elindeki silahı gördüm. Çocuklarım yanımdaydı. Çocukları içeriye aldım. Annem kapıya geldi. Ateş edince annemin yüzüne geldi. Bana anneme acımadı. Ama evlatlarının önünde yapması, ya onlara bir şey olsaydı? Benim çocuğum otizm hastası. Şu anda evde korkudan ağlıyor. Evdeki çocuklarıma mı koşayım? Annem benim yüzümden bu halde ona mı koşayım? En büyük cezayı alsın. Bize yaptığı işkenceleri o da çeksin" diye konuştu.'DENETİMLİ SERBESTLİKLE TAHLİYE OLDU'Cansu Turhan, Önder Turhan'ın daha önce kendisini araçtan attığını ve bıçakladığını söyleyerek, "Daha önce de beni arabadan attı Ereğli Alaplı yolunda. Beni hem kolumdan hem de bacağımdan bıçakladı. İkinci kattan düşmeme neden oldu. O zaman da bacağım kırıldı. En büyük cezayı almasını istiyorum. Beni kolumdan ve bacağımdan bıçakladığında 8 ay ceza evinde yattı. Denetimli serbestlik yasasından yararlanarak tahliye oldu" dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Evin kapısını kırıp tüfeği ateşledi; kayınbabası ve kayınvalidesi yaralı (3) - Son Dakika


Advertisement