Son Dakika Haberleri: Evinde Ölü Bulunan Kadın Polisin, Eşiyle Kavga Edip İntihar Ettiği Ortaya Çıktı

Evinde Ölü Bulunan Kadın Polisin, Eşiyle Kavga Edip İntihar Ettiği Ortaya Çıktı

5 ay önce

Adana'da, evinde ölü bulunan kadın polis memurunun, kocasıyla tartıştıktan sonra beylik tabancası ile kafasına ateş ettiği ortaya çıktı.

Adana'da evinde kafasından vurulmuş halde ölü bulunan kadın polis memuru Ayşe A.'nın intihar ettiği ortaya çıktı. Ayşe A. kocasıyla tartışıp daha sonra yatak odasında beylik tabancası ile kafasına ateş etti.

BAŞINDAN VURULMUŞ HALDE BULUNDU, HAYATINI KAYBETTİ

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Ayşe A. (29), Özel Harekat polisi A.A. ile yaklaşık 20 gün önce evlendi. Dün gece Ayşe A. başından vurulmuş halde kocası A.A. tarafından bulunarak hastaneye kaldırıldı. Ancak Ayşe A. hayatını kaybetti.

İNTİHAR ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Ayşe A.'nın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, A.A.'nın ise Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından ifadesine başvuruldu. Ayşe A.'nın ölümü önce şüpheli olarak değerlendirildi ancak Adli Tıp Kurumunda yapılan ön otopside bitişik atış yapılarak intihar ettiği belirlendi.

KOCASIYLA TARTIŞTIKTAN SONRA KAFASINA SIKTI

Ayşe A.'nın kocasıyla tartışıp daha sonra yatak odasında beylik tabancası ile kafasına ateş ettiği ileri sürüldü. Ayşe A.'nın cenazesi Adli Tıp Kurumunda bekletilirken, Ankara'daki ailesine haber verildiği ve cenazenin yarın alınacağı öğrenildi.

Bu arada ifadesi alınan A.A. serbest bırakıldı.

Görevden Gelen Özel Harekatçı, Evde Eşini Başından Vurulmuş Halde Buldu


YORUMLAR


"Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha! Rusya'dan Türk Vatandaşlarına Vizesiz Seyahat Müjdesi

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti