Evinden çıkamayan kadının 23 Nisan için Türk bayrağı isteği gerçekleştirildi - Son Dakika

Evinden çıkamayan kadının 23 Nisan için Türk bayrağı isteği gerçekleştirildi

21.04.2020 16:00
Evinden çıkamayan kadının 23 Nisan için Türk bayrağı isteği gerçekleştirildi, System.String[]

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde yaşayan 66 yaşındaki Şerife Ercan'ın, 23 Nisan'da evine asmak için belediyeden talep ettiği Türk bayrağı kendisine teslim edildi.

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde yaşayan 66 yaşındaki Şerife Ercan'ın, 23 Nisan'da evine asmak için belediyeden talep ettiği Türk bayrağı kendisine teslim edildi.

Şeker Mahallesi'nde ikamet eden ve yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkması kısıtlanan Şerife Ercan, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi'ni arayarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda balkonuna asmak için Türk bayrağı istedi.

Belediye ekipleri Ercan'ın isteğini yerine getirerek Türk bayrağını evine kadar götürüp teslim etti.

Şerife Ercan, AA muhabirine, 66 yaşında olduğu için sokağa çıkamadığını ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi'ni arayarak Türk bayrağı istediğini söyledi.

Belediye ekiplerinin bu isteğini yerine getirdiğini ifade eden Ercan, "Benim isteğimi yerine getiren belediye ekipleri sağ olsun evime kadar Türk bayrağını getirdiler. Ben de bayrağı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla balkonuma asacağım." diye konuştu.

Ercan, daha sonra ekiplerden teslim bayrağı evinin balkonuna astı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Evinden çıkamayan kadının 23 Nisan için Türk bayrağı isteği gerçekleştirildi - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi