Dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen kadın hayatını kaybetti - Son Dakika

Dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen kadın hayatını kaybetti

19.11.2020 22:04

Bursa'da dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen 50 yaşındaki Süheyla Ata, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen kadın hayatını kaybetti.

Olay, akşam saatlerinde Orhangazi'de meydana geldi. Alınan bilgilere göre, kızının evde olduğu bir esnada dördüncü kattaki evlerinin penceresinden düşen Süheyla Ata (50) ağır yaralandı. Kızı tarafından fark edilen Ata için olay yerine ambulans çağrıldı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Orhangazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Süheyla Ata burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

EŞİ VE ÇOCUKLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Olayı haber alan Süheyla Ata'nın eşi Ramiz Ata ve 2 çocuğu hastanede gözyaşlarına boğuldu. Polis talihsiz kadının pencereden nasıl düştüğüne ilişkin inceleme başlattı.

Dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen kadın hayatını kaybetti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Dördüncü kattaki evinin penceresinden düşen kadın hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz