Evlendirme Dairesinde "Sevgililer Günü" Yoğunluğu - Son Dakika

Evlendirme Dairesinde "Sevgililer Günü" Yoğunluğu

14.02.2016 13:28
Evlendirme Dairesinde

Şanlıurfa'da 49 çift "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı.

Şanlıurfa'da 49 çift "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı.

Dünya evine Sevgililer Günü'nde girmek isteyen çiftler, Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesine başvurdu. Talepleri kabul eden evlendirme dairesinin, hafta sonu olmasına karşın memurlarına mesai yaptırmasıyla, 49 nikah kıyıldı.

Özel bir günde evlenmenin sevincini yaşayan çiftlerin mutlulukları yüzlerine yansıdı. Nikah şahidi bulamayan bazı çiftlerin ise birbirlerine şahitlik yapmaları dikkati çekti.

Evlendirme dairesine gelerek çiftleri ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol da iki çiftin nikahını kıyarak aile cüzdanlarını verdi. Başkan Demirkol, gazetecilere yaptığı açıklamada, toplum içinde herkesin birbirine sevgi göstermesinin önemini belirtti.

Sevginin bir güne sığdırılmaması gerektiğini kaydeden Demirkol, Sevgililer Günü dolayısıyla çiftlerin ve ailelerin yoğun isteği üzerine mesai yaptıklarını belirterek, "Bu gün için bize müracaat eden bütün çiftlerimizin taleplerini karşıladık. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" diye konuştu.

Damatlardan Cemal Polat birbirini sevenlerin beklemeden evlenmesini önererek, "Çok mutluyuz. Her tarih önemlidir ama bu gün daha önemli" ifadelerini kullanırken, gelin Nurgül Polat da 14 Şubat'ta evlenmenin güzel bir duygu olduğunu dile getirdi.

Sedat Daylan, eşinin isteği üzerine Sevgililer Günü'nde nikah kıydıklarını belirtirken, Mekiye Daylan da herkesin Sevgililer Günü'nü kutlayarak, böyle özel bir günde evlenmenin kendisini çok sevindirdiğini kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Evlendirme Dairesinde 'Sevgililer Günü' Yoğunluğu - Son Dakika


Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Komşuların kötü koku ihbarı yaptığı dairede yaşlı adamın cansız bedeni bulundu Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı