Evlenen İtalyanlar'ın Sayısı Azaldı - Son Dakika

Evlenen İtalyanlar'ın Sayısı Azaldı

29.11.2012 11:03
Evlenen İtalyanlar'ın Sayısı Azaldı, System.String[]

Vatikan'ın kadın - erkek ilişkisinde evliliği şart koşan söylemlerine karşın, İtalyanlar'ın her geçen yıl evlilikten biraz daha uzaklaştığı, belirtildi.

Vatikan'ın kadın- erkek ilişkisinde evliliği şart koşan söylemlerine karşın, İtalyanlar'ın her geçen yıl evlilikten biraz daha uzaklaştığı, evlilik yaşının da yükseldiği belirtildi.

İtalya Devlet İstatistik Enstitüsü verilerine göre, ülkede 2010 yılında 217 bin 700 olan evlilik sayısı 2011'de 12 bin 800 gerileyerek, 204 bin 830 olarak tespit edildi. Dini evlilik sayısında da son 4 yılda 39 bin azalma tespit edildi. Bunun yanında veriler evlilik yaşının giderek arttığını, ortalamanın kadınlarda 31, erkeklerde ise 34'e yükseldiğini gösterdi.

Evlenen İtalyanlar'ın Sayısı Azaldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Evlenen İtalyanlar'ın Sayısı Azaldı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Ermenistan ordusunun hali içler acısı! Sahte koronavirüs raporuyla ordudan kaçıyorlar Hollandalı sigorta şirketi Aegon, Türkiye birimini satıyor Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Oğlu tarafından bıçaklanan baba, eşini arayıp ''Alo hanım, oğlum beni bıçakladı'' dedi Hatay'daki saldırıdan yeni görüntüler! İkinci teröristin etkisiz hale getirilme anları kamerada Yabancı uyruklu adam ve kadını otomobilden indirip üzerlerine kurşun yağdırdılar